ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Третя світова, або чи правий Нострадамус.

544

<p> Не маючи доступу до секретних розвід даних про плани того чи іншого диктатора, неможливо стверджувати впевнено КОЛИ. Але зважаючи на події останніх років — Грузія, Україна і нарешті Сирія — ВОНА вже йде. Особливо зважаючи на те, що всюди засунула своє сюрло Росія, яка є адептом гібридних воєнних дій. Інші теж не дуже спішать оголошувати відкрите протистояння на захист справедливості. Та й на те скільки країн стають на ту чи іншу сторону, теж треба прийняти до уваги. Та й реалії глобальної економіки, її вплив на відповідність реакцій політиків на загрози, вказують на те, що капітал рулить світом, а не жага миру на всій Землі.

В далекі часи ПЕРЕСТРОЙКІ, мені, як і багатьом іншим, поштар приносив &quot;Комсомольскую правду&quot;. Були популярні усілякі віщуни на екстрасенси. І мабуть на цій хвилі в вище згаданій газеті опублікували статтю про катрени Нострадамуса. Було там і про минуле, щоб звірити - чи справдилось, і про майбутнє.

Одне із пророцтв, яке стосувалося країни в якій тоді жив — СРСР - я і запам&#39;ятав. Майже на пам&#39;ять. Та все чекав коли ж прийде той час, щоб звірити з пророцтвом.

Схоже дочекався, хай йому трястя. От же.

В 2016 році, президентом США стане жінка.

Вона, в 2018 році, розпочне війну на Близькому сході. Це буде війна між північчю та півднем.

Війна закінчиться в 2024 році, та принесе занепад для США.

Росія перестане існувати, (ось із-за цього я і запам&#39;ятав) вона розпадеться.

В світі буде панувати жовта раса.

Як бачите майже бінго. І Хіларі рветься в президенти, і Близький схід зі своєю нафтою вже в вогні, і християнська північ та мусульманський південь, та й жовта раса вже не прості рисоїди.

Ось такі невеселі збіги. Та все ж питання — чи використає хтось з учасників війни ядерну зброю, навіть і тактичну — відкрите.

На мій погляд, якщо сильні країни світу будуть і надалі журити дефективного КеГеБіста, тільки вмовлянням та попередженнями — то він може і жахне разок другой з пересердя. Та й інші ребята тримають ядерні дубини в кишені напоготові. Захід колись в кишенях тримав кулачки за Гітлера, чекаючи коли він розмаже комуністів по стіні, а отримав по пиці перший. Схоже, що не навчила їх історія. А ті хто має силу і можливості дати сьогоденному бешкетнику по гузні, сподіваються відсидітись. А в цей час тисячі гинуть заради КеГеБістських треніровок. Сумно.

Далі буде</p><p class="news-full__text-embed"><img src="/assets/img/lazybg.png" style="width: 359px; height: 481px;" data-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2015/12/29/267195.jpg?size=630x2000"; data-large-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2015/12/29/267195.jpg";></p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги