ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Путінська пропаганда виявилася "надзвичайно успішною"

605

<p>Не можу оминути стороною влучну статтю журналіста німецького видання Bild Джуліана Ропке, який наводить експертну доповідь оперативної робочої групи зі стратегічних комунікацій ЄС (East Stratcom Task Force) щодо російської дезінформаційної кампанії, котра переслідує політичні цілі.

Експерти доповідають, що за 15 місяців зібрали 2,5 тис.&#160;новинних сюжетів на 18 мовах, які суперечили інформації, що була у вільному доступі, підкреслюючи, що Кремль використовував не лише такі потужні державні ЗМІ, як RT або Sputnik, а й &quot;маргінальні джерела&quot;, в числі яких були невеликі веб-сайти, блоги та соцмережі.

В документі зазначається, що зазвичай використовувалася відверта брехня, з метою дискредитації певних осіб, політичних груп, урядів, тощо… або мейнстрім-ЗМІ. Метою даної дезінформаційної кампанії було послаблення та дестабілізація ситуації на Заході шляхом як привернення уваги до вже існуючих проблем, так і за допомогою створення штучних.

Автори доповіді дійшли до хвилюючого висновку: &quot;західні країни не просто перебувають у розпалі інформаційної війни з Росією, вони взагалі ризикують її програти. Дана інформаційна кампанія виявилася надзвичайно успішною&quot;!

Тож допоки будемо склавши руки спостерігати за маніпуляціями російської пропагандистської машини?!</p>

Наши блоги