Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Жизнь

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Що приховати неможливо або аналогія процесів

79

<p> Щоб вияснити хімічний склад води в Дніпрі, нема необхідності заганяти всю ріку в лабораторію, досить буде 20 г води, взятої в пробірку з будь-якого місця. Щоб розуміти ситуацію в Україні, нема необхідності володіти повними статистичними даними, до того ж майже завжди перекрученими на догоду замовникам. Досить уважно вивчити усім відомий типовий факт.

Із типових останній відомий – конфлікт чергової мажорки Свєти з поліцейським патрулем. Маємо: &quot;викладач&quot; в усьому найдорожчому агресивно поводиться з поліцейськими, принижує, лякає зв’язками, погрожує неприємностями. Яка в неї мета? Уникнути штрафу? Для неї 500 грн – не гроші. Мета її – зберегти своє панування! Своє право зневажати державу і всіх її чесних громадян.

А хто ж вона? Наче справді юрист, справді захищала кандидатську в університеті (цікаво, як?), числиться адвокатом фірми &quot;Галичбуд&quot;, але офісу фірми за вказаною адресою нема. Що це за фірма, в якої й офісу немає? Темна. Що робить її адвокат? Темні справи фірми в темних судах. Які результати її діяльності? Обкрадання всіх чесних громадян. Усе, чим вона хизується, – украдено в нас із вами. На тій пані – моя шуба! І ваша. І всіх, хто створює трудом багатство держави. Та досі ніхто самозвану викладачку в тюрму за вкрадену шубу не саджав, навпаки, пригиналися перед нею й влада, й суди, й правоохоронці, та й недалекі обивателі захоплювалися її розкішшю і &quot;вмінням жити&quot;. Пані розлючена й роздратована саме тим, що її досі ніким і нічим не обмежене панування хтось посмів обмежити, хай і в дрібниці.

В усій Україні за 25 років склалася система, де абсолютно нічим не обмежено панували темні людці, грабіжники й казнокради, самозвані &quot;проффесори&quot;; людей, обікрадених ними, вважали за пил, хизувалися одні перед одними й перед світом накраденими багатствами. Спроби обмежити їх абсолютну владу сприймають як образу: як сміє якась бидлота їм вказувати чи не давати їм красти й далі?! Але надіються, що реформи, як досі не раз було, тільки на папері реалізуються, а все піде старим порядком.

А тепер до темної історії з відставкою Кабміну. Це перший в Україні уряд, де міністрів призначали гласно, де публічно і вмотивовано їх звільняли, більше того, це перший в історії уряд України, де працюють запрошені з-за кордону міністри, бо своїм довіри нема. Здавалось би, що простіше: не влаштовує робота міністра – проголосуйте Радою й призначте нового. Та от диво: міністра охорони здоров’я від Майдану звільнили враз, а міністра Квіташвілі не звільнили й за власним бажанням; керівника Нацбанку від Майдану Кубіва звільнили за падіння гривні з 8 до 11, а Гонтарева недоторканна й при гривневій прірві в майже 30 грн. Квіташвілі, йдучи з трибуни ВР, буркнув: &quot;Ничего не понимаю&quot;. А його й тримають за те, що він нічого не розуміє. І дає можливість обкрадати нас тим, хто &quot;розуміє&quot;, як це робити. А Гонтареву, певно, тримають тому, що вона, як &quot;злитковий&quot; міністр енергетики в Азарова, &quot;розуміє&quot;, хто має &quot;нести&quot; їй і кому – вона. Тому, я думаю, так тисли на Абромявичуса: сам не &quot;несе&quot; й іншим не дає. Заява, звісно, писалась на емоціях, бо ж абсурд: вийти з уряду, щоб не посадили на шию &quot;смотрящого&quot; зама – і дозволити тим поставити &quot;смотрящого&quot; прямо міністром!

Та, видно, можливість поставити свого міністра була затінена люттю від того, що &quot;варяг&quot; посмів винести на світ божий темні оборудки навколо Кабміну. Звідси – атака на Яценюка.

І от спостерігаю, як з трибуни ВР критикують роботу Кабміну. І чим довше слухаю, тим більше враження, що тут щось темне: критика патетична, напориста, але все якось &quot;по загалям&quot;, ні цифр, ні конкретних імен винних міністрів, ні, тим більш, імен претендентів на посади, навіть на посаду прем’єра. Як це: оголосили, вважай, всьому світові, що прем’єра змінять, але не кажуть, на кого? Темне щось коїться. В. Литвин був єдиним, чий виступ дав хоч дрібку інформації: виявляється, залою носили списки претендентів на міністерські крісла, але таких, що тавра ставити ніде. Іще темніше: який парламент світу, до найвідсталіших країн, &quot;при здоровому глузді й ясній пам’яті&quot; буде міняти кращих міністрів на гірших?!

А от наш і буде. Тому що кожен депутат у нас представляє не 100000 виборців, а грабіжника, котрий оплатив виборчу кампанію, щоб його особистий слуга (а не народу!) приносив міліони, украдені з бютжету, тобто у мене й у вас. Їх не хвилює, як буде жити країна, як розвиватися, що залежить від розуму й совісті міністрів, їм важливо, щоб міністр крав для них або хоч не заважав красти. Тому ті &quot;слуги&quot; справляли враження зграї собак, спущених мисливцями. Тоді Бог уберіг Україну від зміни не найкращого на найгірше. І тоді ж було оголошено, що за Конституцією тема відставки уряду на півроку заборонена.

Та наші &quot;Свєти&quot;, аж до найвищого рівня, звикли, що їм &quot;закон не писан&quot;. Тож темні крутіжі продовжилися, вже навкого прем’єрства. Темної пори доби, чомусь в АП, якісь темні консультації… Як це: за законом ніби ж керівника уряду обирає Верховна Рада? Ляшко вийшов, казав, пропопувалися й тасувалися якісь міністерські посади. Як це: Президент ніби ж, якщо за законом, має право призначати тільки силовиків? Садовий вийшов, сказав: &quot;Я не буду фіговим листочком&quot;. Ага. Значить, темний кабмін вони вже узгодили – хто? для чиєї можливості красти? А тепер їм потрібен Хтось, хто б служив фіговим листочком, тобто особа з репутацією реформатора, європейця, щоб замилити очі кредиторам. Ага. Значить, вони вже кишені відстовбурчили й на кредити МВФ. Ага. Отже, Яценюк їм поганий тим, що фіговим листком бути не хоче, із зібраного з чесних працівників і позиченого в МВФ &quot;не несе&quot; або &quot;несе&quot; мало.

Висновок: в Україні нема політичної кризи. В Україні криза тих, кому &quot;закон не писан&quot;, бо до них нарешті дійшло, що цього разу, можливо, й не обійдеться розмовами про реформи, можливо, змусять-таки темні справи витягти на світло – і вже одним тим зменшити грабіжницькі прибутки. І &quot;Свєтам&quot;, хоч по землі качайся, а нових &quot;поршів&quot; уже не світить.

Народ точно визначив, кому саме не писаний закон. І правда: коли поїзд їде у Львів, а хтось того не хоче і йде проти руху поїзда, то він все одно приїде у Львів. Тільки в останньому вагоні. Або випаде, як Янек. Це моя притча &quot;мудрецям&quot; з АП. Жодного сенсу крутити темні справи на очах у всього світу, бо час і історія рухаються лише в одному напрямі, і Україна врешті буде європейською державою, спинити це ви не зможете, найбільше – затримаєте ціною горя й крові.

</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги