18 ноября • обновлено в 03:30
МоваЯзык
Lady МедОбоз

/ Книга жалоб

Знову на барикади: мешканці вп'яте "відшивають" забудовника

165

Був застосований новий прийом - з ними, крім традиційних "осіб специфічної зовнішності" була бригада в формі рятувальників МНС нібито для укріплення фундаментів будинків.

Мешканці не зрозуміли, навіщо бригаді МНС потрібен супровід осіб специфічної зовнішності, і намагалися не пустити їх на майданчик. Одну з жінок молодики побили, на цей раз міліція була змушена забрати одного з них у райвідділ для з'ясування.

Після довгих намагань додзвонитись до управління надзвичайних ситуацій КМДА врешті змогли з'ясуватись, що ніяких МНСників КМДА не надсилала - тобто це була чергова спроба забудовників незаконно розпочати будівництво.

Пізніше з'ясувалося, що МНСники приїхали на випадок, якщо забудовники розпочнуть заплановане забиття паль. Аби при потребі рятувати протестуючих мешканців.

Після чотирьох попередніх визнань, що за наявності протесту прокуратури рішення КМДА про виділення ділянки, а, відповідно, і всі дозволи, є недійсним, забудовники наполягають, що у них є дозволи і вони будуть будувати.

О 15 годині приїхали декілька депутатів Печерської районної ради, Київської міської ради. Обіцяли приїхати депутати Верховної Ради. Депутати намагались умовити забудовників, що з мешканцями треба домовлятись, і треба розуміти, що влада не допустить соціального конфлікту, але забудовники (ПП "Верлен") заявили, що ні з ким домовлятись вони не будуть і будуть будувати не зважаючи ні на що. В цій історії найбільш цікаво те, що замовником цієї скандальної забудови є Інститут педагогіки Академії педагогічних наук, і забудовник заявляє, що він має доручення від Інституту педагогіки на всі дії, пов'язані з забудовою. Тобто виходить цікава ситуація - від імені педагогів та від вікнами МВС б'ють мешканців, які протестують проти незаконної забудови.

17.10: Стоять пару десятків мешканців, які вже падають з ніг, кілька десятків типу охоронців специфічної зовнішності і забудовники.

Техніка і фальшиві МНСники поїхали.

Міліція також поїхала, залишився лише дільничний.

Один "охоронець" вже сидить у відділку за побиття жінки.

Приїздили депутати, позакликали забудовників домовлятися з мешканцями. Забудовники почали говорити, що вони нам дадуть квартири на лівому березі (зазначимо, що це розмови на вулиці, обіцянка ПG з мізерним статутним фондом). Нормальна поведінка - навезти бандюків і типу а ми хочемо домовитись. Про це КИЯНАМ повідомив читач.

Коли це скінчиться, невідомо.

КИЯНИ вже писали про те, що забудова незаконна, є протест прокуратури щодо рішення КМДA про виділення земельної ділянки - тобто вся діяльність має бути зупинена.

Це вже п'ятий раз з 6 листопада цього року, коли забудовники намагаються розпочати незаконну забудову. Мешканці бояться руйнування своїх будинків і не пускають забудовників.

Попередні рази міліція все ж таки розуміла наявність протесту прокуратури і забудовники від'їжджали. Зараз міліція навіть виклики вже не приймає - стоїть лише дільничний "для попередження бійок". Мабуть, доведеться стояти всю ніч.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram