Примите участие
в розыгрыше
набора косметики для мужчин Участвовать
Приз
Конкурс
LadyCity

/Блоги - Жизнь столицы

На метро швидше!

Сподіваюся, саме так через 3 роки скажуть кияни, які мешкають на околиці Подільського району. У них буде такий варіант пересування містом. Тому що нарешті розпочалося будівництво метро на Виноградар. Ось так, тихо і непомітно.

Будмайданчики метро влаштувалися за двома зеленими парканами. Один – на перетині вулиць Мостицької, Білицької та Північно-Сирецької. Саме тут буде вестибюль майбутньої станції "Мостицька". І ще в цій точці під землю "запустять" тунелепрохідницький щит. Щоправда, це відбудеться не раніше грудня – до цього мають бути виконані інші технологічні роботи. Які саме? Винесення інженерних комунікацій за межі зони будівництва, спорудження стіни в ґрунті і монтажно-щитової камери.

Потім цей щит буде рухатися в бік станції "Сирець". Там, на вулиці Стеценка, є спеціальні тупики, і тут розташований другий будмайданчик. На ньому вже побудували монтажну шахту, з якої буде відбуватися стикування нових гілок з наявними тунелями. А поки що їх розмежовують вогнетривкими перегородками, щоб будівництво не заважало роботі метро і навпаки.

Загалом, робота кипить, і паперова теж. Тому що обидва будмайданчики знаходяться на території парку-пам'ятника садового мистецтва "Сирецький гай". І хоч вони були давно зарезервовані під перспективне метро, ​​але дослідження екологічного впливу на заповідний фонд потрібно зробити.

Ще один фронт робіт – перенесення споруд, які потрапляють в пляму забудови. Там тільки нежитлові будівлі: кафе на Північно-Сирецькій, гаражний кооператив на проспекті Правди, і МАФи на його перетині з Межовою. Всіх власників вже офіційно попередили. Компенсаційні механізми входять до складу кошторису проекту та передбачені в законодавстві, тому що це соціально значущий об'єкт.

Зараз усе йде за графіком, гроші на будівництво є, і підтримка на рівні держави теж відчутна. Звичайно, це не означає, що надалі все буде легко. Скоро зелених парканів уздовж Межової побільшає – всього повинно бути 7 будмайданчиків за маршрутом двох пускових станцій. Будуть і тимчасові обмеження руху, незручності, і закиди, що станції розташовані не під тим будинком, як комусь хотілося б, і ще якісь непередбачені обставини. Упевнений, під час будівництва ще не раз почуємо, що все зупинилося, скасувалося і взагалі пропало. Але все ж метро на Виноградар почалося! 40 років всі тільки обіцяли, а ми за 2 роки зробили ТЕО, розробили проект, пройшли держекспертизу, тендерні процедури і стартували. Тому що на метро, ​​дійсно буде швидше. У будь-яку сторону.

*Назви станцій на даному етапі є робочими і відображають географічні прив'язки до поверхні.

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

2
Комментарии
3
3
Смешно
17
Интересно
2
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Степчин Олег
Степчин Олег
Лучше позже чем никогда.
Показать комментарий полностью
Коротков Сергей
Коротков Сергей
Потом сверху настроим трц. А чё, опыт есть, г.днепра в помощь. Ух и заживем тогда! Это ж сколько бабла наворуется то. Как с подоло - воскресенским мостом. Ну та то таке, хіба хочеш як мусиш. Діти,внуки,правнуки. Життя, воно бентежне
Показать комментарий полностью

Блоги / мнения