МирСпорт

Насіров похвалився темпами відшкодування ПДВ

2.1т

Державна фіскальна служба України вже відшкодувала більше 72 млрд грн податку на додану вартість.

Про це заявив голова ДФС Роман Насіров, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, протягом 2016 року ДФС вживала заходів для вчасного відшкодування сум ПДВ. "Наразі ПДВ відшкодовується у хронологічному порядку відповідно до вимог Податкового кодексу. Крім того, забезпечено погашення невідшкодованих сум ПДВ, заявлених в попередніх періодах", — наголосив Насіров.

Зокрема, станом на 1 листопада 2016 року в цілому по Україні відшкодовано ПДВ у сумі більше 72 млрд грн, що на 37,8%, або на майже 20 млрд грн більше, ніж суми відшкодування, перераховані на рахунки платників податків за аналогічний період 2015 року.

При цьому середньомісячне відшкодування ПДВ у 2016 році зросло майже на 2 млрд грн порівняно з минулим роком — з 5,2 млрд грн у 2015 році до 7,2 млрд грн у поточному.

"Ми налаштовані на плідну співпрацю з бізнесом та розраховуємо на конструктивний діалог зі всіма платниками податків. У свою чергу ми будемо і надалі створювати комфортні умови, покращувати сервіси та удосконалювати процес адміністрування податків", — наголосив очільник ДФС.

Як повідомляв "Обозреватель", у листопаді 2016 року ДФС досягла рекордного показника надходжень податків і зборів в обсязі більше 80 млрд гривень.

Читайте все новости по теме "Податки в Україні" на Обозревателе.

Наши блоги