Примите участие
в розыгрыше
двух билетов на концерт группы «Антитіла» Участвовать
Приз
Конкурс
МирСпорт

/Блоги - Новости экономики

Україні і бізнесу потрібні реальні реформи, а не політична імітація

У цей день, 5 травня 2015 року, за результатами конкурсу я розпочав роботу на посаді голови Державної фіскальної служби України.

Ситуація була дуже складна. Економіка падає, девальвація дуже шкодить бізнесу, бюджети всіх рівнів необхідно наповнювати, щоб не сталося дефолту.

Спочатку нам дали 3 місяці показати результати і Ми це зробили.

Протягом наступних двох років моєї роботи обсяг надходжень до бюджету збільшився майже вдвічі за рахунок детенізації, не дивлячись на падіння ВВП. Це результат спільної роботи всієї нашої команди, і я щиро вдячний всім за ефективну, складну і таку важливу роботу.

Перед нашою країною стоїть сьогодні багато викликів. Не сумніваюсь, ми впораємося з усім. Але потрібно працювати, залучати фахівців і розвивати економіку. Мій професійний досвід роботи у ДФС, у міжнародному бізнесі, ще раз доводять необхідність відбору професійних кадрів на основі реального великого публічного конкурсу. Як і було в моєму випадку.

Це був перший в історії сучасної України відкритий публічний конкурс на таку посаду.

Хто би що не говорив сьогодні, а спекулювати на темі призначень і посад у нас тепер модно, але я точно знаю — це був реальний серйозний відбір. Майже 70 претендетів, багато з яких були достойними конкурентами, конкурсна комісія з незалежними членамм, повна публічність процесу. Переконаний, публічна конкурсна складова — важлива. Так і треба робити, шукати і знаходити фахівців, які знають як і готові ефективно досягати поставлених завдань.

Час політичних квот і договорняків повинен закінчитись. Дуже сподіваюсь, що так і буде.

За ці 4 роки я отримав великий досвід і маю всебічну інформацію стосовно наповнення бюджетів по всім статтям. Нам потрібна реальна податкова реформа - новий кодекс і новий функціонал служби. Це все можна зробити за 2019 - 2020, якщо працювати на країну, а не займатися брудною політикою.

І зрозуміло, що закрити всі схеми, деякі з яких зараз активно працюють.

Я вирішив не прогнутися, а воювати з системою - так і роблю.

Далі буде...

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Читайте все новости по теме "Реформы в Украине" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Блоги / мнения