Податкова накрила на Львівщині цех фальсифікату горілки Nemiroff

1.4т

У рамках цільової операції "Акциз-2016" співробітники податкової міліції виявили 740 літрів фальсифікованого алкоголю і 250 літрів необлікованого спирту на загальну суму 145 тисяч гривень

Про це повідомляє ГУ ДФС у Львівській області.

Видання ZIK з посиланням на ГУ ДФС у Львівській області зазначає, що точка розливу фальсифікату знайдена в гаражному кооперативі у Львові. В одному з гаражів вилучено 160 пляшок з етикетками торгової марки Nemiroff з підробленими акцизними марками, а також 10 каністр спирту і готовий для подальшого розливу купаж (суміш води і спирту) у пластмасових пляшках загальним обсягом 260 літрів.

Також в рамках операції виявлено мережу торгових закладів, через які реалізовувався підроблений алкоголь. Під час обшуків на складах чотирьох магазинів відомої торгової мережі в Золочівському районі Львівської області правоохоронці вилучили 32 картонних десятилітрових коробки горілки "Люботин Пшенична" без акцизних марок, а також 140 пляшок алкогольних напоїв з підробленими акцизними марками.

Як раніше повідомляла Держспоживслужба України, по всій країні було зареєстровано 150 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем. 73 людини з числа постраждалих вже померли.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости