Навіщо нам той Євросоюз, коли в нас є такі жінки!

3.4т

Учора одна серйозна дама відбештала мене на ФБ. Сказала, що аз, грішний, пишу якийсь антипозитив. А треба писати щось благосне. Дама, звісно, має рацію. Отож, і пишу...

Було то давно. І знав я одного чоловіка доброго. І хоча він у комартійних органах трудився, але злостивим не був.

І послали того чоловіка десь на початку 80-их на чолі делегації радянських туристів аж до ФРН. Звісно, сі туристи спілкувалися лише із західнонімецькими комуністами. Проте останні не були настільки свідомими, як комуністи радянські.

І ось, чаркуючись за столом, один несвідомий західнонімецький комуніст прорік таке. Мовляв, їздив я до вас у СРСР. Все добре, але є у вас, радянських, одна зело велика проблема.

Яка? - насторожено запитали радянські комуністи.

У нас, провадив несвідомий західнонімецький комуніст, дороги дуже добрі, у НДР - трохи гірші, у Польщі - погані, а у вас - препогані.

Бідний мій знайомий перестрашився. Може, його підсиджують - бродила такая мисль у голові. Але ж треба було якось отвічати. Ось він і отвітив.

Мовляв, усе так. Але у вас, німчиків, теж є серйозна проблема.

Яка? - поспиталися західнонімецькі комуністи.

А така, глаголив мій знайомий. ось я їхав до вас. У нас жінки - ну дуже гарні. У Польщі - вже не такі. У НДР - немає на кого й ока покласти. А у вас вони такі стали, як і нашії дороги.

А щоб остаточно забити гвіздок у труну західнонімецького імперіалізму, прорік мій знайомець таке: "Може, колись ми зі своїми проблемами розберемося, але ви зі своїми - ніколи".

Отож, панове, навіщо нам той Євросоюз, коли в нас такі є жінки!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги