newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Як довго в Україні буде уряд "кульгавої качки"?!

Як довго в Україні буде уряд 'кульгавої качки'?!

Як відомо, термін "Lame duck"з американської політичної системи стосується президента, який залишає свій пост. Проте, в ширшому значенні термін "кульгава качка" ще й позначає політика, якому більше не судилося переобратися.

Видео дня

Сьогодні в Україні ми отримаємо так званий уряд "кульгавої качки", оскільки більшість парламенту визнає роботу уряду Яценюка незадовільною. Однак в силу непростих відносин всередині коаліції та іманентно притаманного політичному класу гіпертрофованого нарцисизму, 150 підписів за відставку прем’єра досі не зібрано.

Регламент також визначає відповідну процедуру розгляду резолюції про недовіру уряду і її мінімальний термін складає не менше 10 днів.

Треба також взяти до уваги, що через масовий виїзд депутатів на чолі з головою ВР до європейського парламенту - "вчитися парламентаризму" - наступне пленарне засідання після нинішнього сесійного тижня відбудеться ...15 березня!!!

Отож, найшвидший варіант розгляду відставки уряду Яценюка можливий лише 15 березня. Хоча й не факт, що він тоді відбудеться. А поки відсьогодні в Україні діятиме так званий уряд "кульгавої качки".

І нехай вся Україна чекає!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...