Хіба не божевілля воювати під час війни з власним Генеральним штабом?

17.6т

Хіба не божевілля воювати під час війни з власним Генеральним штабом?! Подібну за розмахом кампанію проти генералітету вели більшовики. Вони при цьому й не приховували, що роблять це з метою розкласти армію. А їхнього лідера в Росію доставили в пломбованому вагоні в рамках спецоперації генштабу, тільки німецького.

Як і один дуже відомий журналіст, я теж в дитинстві прочитав "Книгу будущих командиров", і взагалі багато читаю, але, на відміну від нього, не вважаю, що це дає мені право повчати ГШ як правильно воювати.

У мене недостатньо інформації і знань, щоб оцінювати роботу Муженка. Але про що я можу говорити компетентно, так це про те, що в питаннях військової стратегії і тактики я Муженку довіряю більше, ніж Бутусову чи Ярошу. Це по-перше. По-друге, проти Генштабу ведеться цілеспрямована інформаційна кампанія, і мотиви її не військові, а просто політичні. По-третє, це б'є по дисципліні і моральному духу всієї армії, попри те, що вістря критики ніби направлене на генералів.

Генералів взагалі не люблять. В одній із моїх настільних книг "Енциклопедії афоризмів" розділ про армію в основному складається із зібраних з усього світу кпинів на адресу генералів. От, наприклад, їх всіх вважають "вороватими", а я на власні очі бачив генералів не лише без квартир (винаймають) чи без машин (давав грошей на таксі), а навіть без зубів (бо стоматологія дорога). Ці "недоліки" не заважають їм брати участь в АТО, і вони точно не заслужили того, щоб тут у ФБ їх обсцикав кожний, кому не лінь поворушитися на дивані. Прошу поширити, бо з безумством треба щось робити.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости