Подвиг козаків під Берестечком - приклад для наших воїнів

22.8т

Щороку в ці дні приїзджаю з побратимами до села Пляшева на Рівненщині, де відзначають 365 років з дня Битви під Берестечком, що стала уособленням мужності і звитяги нашого народу. Тоді, влітку 1651-го, козаки, селяни зійшлися у смертельному бою з поневолювачами рідної землі — польською шляхтою. Попри значну перевагу з боку ворога, українці до останнього подиху захищали рідну землю.

Цей рік не став винятком.

Вклонилися та поклали квіти до Козацьких могил. У відповідь відчув силу козацького духу у подиху вітру.

Традиційно у цей день зненацька небо рветься грозою і дощем - це плач неньки України за тисячами загиблих синів.

Помолився за душі наших Героїв - минулого і теперішнього часу - у Свято-Георгієвському храмі. Їх бойовий дух - наш дороговказ у боротьбі.

Ми не повинні зрадити пам'ять тих, хто віддав життя за вільну і успішну Україну. Не повинні дозволити, щоб нашу землю знову нахабно топтала нога ворога, а у владі були зрадники власного народу, які прагнуть добити українців.

Бо вони не кращі за загарбників.

Радикальна партія продовжує боротися з грабіжницькою політикою влади, що оголосила тарифний геноцид українцям. Наступного пленарного тижня знову блокуватимемо трибуну з вимогою повернути пільгові тарифи на газ для населення та розслідувати корупційні злочини влади, яка грабує народ.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости