Депутат та самоуправ Войцеховська залишила без телефонного зв'язку половину мешканців мікрорайону міста Котовськ

Депутат та самоуправ Войцеховська залишила без телефонного зв'язку половину мешканців мікрорайону міста Котовськ

На території, незаконно захопленій Войцеховською, яку вона вважає своєю барською садибою, стояв стовп телефонного зв'язку. Належить він "Укртелекому".

Видео дня

Депутат та самоуправ Войцеховська вирішила, що він їй заважає. І без дозволу "Укртелекому" просто спиляла його під корінь 11 серпня 2013 року.

Відповідно, половина мешканців району Цукрового Заводу лишилося без зв'язку. А це переважно пенсіонери, які не користуються мобільним зв'язком. Якщо тепер до них не встигне "Швидка", їхня смерть лишиться на совісті Наталії Альгердасовни Войцеховської.

Хоча, здається, їй це байдуже.

Бо представників громади, які обурилися, і прийшли з претензіями до Войцеховської, вона просто послала по усім відомій адресі. Мабуть, до мера, який її "кришує".

У мера Іванова теж хвора матір, але її ніхто не наважується залишити без телефонного зв'язку. Але ж то - матір мера, а не проста пенсіонерка, як решта. Як мешканці мікрорайону Цукрового Заводу, які лишилися без зв'язку.

Представникам "Укртелекому", які прибули на місце події, працівники ПП "НА-Добробут" відмовилися давати пояснення.

Голий обрізаний дріт звисає на височині і прикрашає оселю Войцеховської. Решту дроту, що заважала, вона просто зрізала і підкинула на територію Центру реабілітації дітей-інвалідів. Мабуть, у якості спонсорської допомоги. Бо вона якось казала, що якщо виграє суд у місцевих журналістів, то віддасть ці гроші, які від них забажала за образу честі та гідності, Центру реабілітації дітей-інвалідів. Мабуть, це – перший внесок.

Мешканці мікрорайону Цукрового Заводу мають намір подати на Войцеховську заяву у міліцію.

Нагадаємо, що депутат Котовськом міської ради від Партії регіонів Наталія Войцеховська є рекордсменом за поданими на неї заявами у міліцію та прокуратуру від мешканців міста. Але реакції відповідних правоохоронних органів поки ще немає.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...