Провокації в Києві на виборчому окрузі будуть використанні для дискредитації України

2.8т

В ніч з 21-го на 22-ге жовтня, невідомими особами було скоєнно злочин на 217 виборчому окрузі (Київ, Оболонь). Молоді люди розфарбували округ фашисткою свастикою, та асоціювали її з символікою полку "Азов" з надписом "Слава Нації – Смерть Ворогам".

Відповідно, вже є реакція виборчого штабу кандидата по цьому округу, і одночасно представника полку "Азов".

На мою думку, подібна провокація несе в собі глобальний характер, адже саме вона буде використана в масштабах авторитету України в Європі.

Свастика, яка асоціюється з Третім Рейхом, сьогодні присутня по всьому 217 окрузі. Особисто перевірив наявність цих надписів. Вбачаю в цій провокацію ганебний та надзвичайно небезпечний для України демарш певних політичних сил, які в такий спосіб борються за владу. Без сумніву, картинка зі свастиками, які налічуються сотнями, буде сьогодні топ-новиною як в Російських ЗМІ, так і в проросійських західних виданнях та медіа. Це суттєво вдарить по авторитету України, та дискредитує її в очах ліберальної громадськості Західного світу. Потрібна негайна реакція на цю провокацію вищого політичного керівництва України. Більш того, виявити порушників не важко, адже підозри за скоєний злочин лягають на конкуруючи між собою політичні сили.

"На 217 окрузі ведуть між собою активну боротьбу три кандидата. Самовисуванець пан Столар, кандидат від "Батьківщини" Старовойт та командир "Азова" Білецький. На моє переконання, СБУ має негайно провести з цими кандидатами спец бесіду та виявити порушника, відповідно зняти провокатора з виборів. Думаю, так і станеться.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.