Не розкачуйте ситуацію на травневі свята і не займетесь провокаціями. Правоохоронні органи здатні дати відсіч будь-яким проявам сепаратизму, насиллю і утримати ситуацію в правовому полі. Тому не грайтесь із вогнем, бо отримаєте по руках жорстко і сильно.

Нацполіція, Нацгвардія, Прикордонники, ДСНС - весь особовий склад правоохоронців переведений на посилений режим несення служби. Вони зроблять усе для того, щоб забезпечити громадський порядок і утримати ситуацію в мирному руслі. Але коли масові зібрання переростають у масові безлади і становлять безпосередню загрозу громадянам, правоохоронець має зробити все можливе, щоб убезпечити їх. Будь-яка амбіція, якими б благородними думками вона не покривалась, абсолютно нічого не варта, якщо пролита хоч капля крові. Україна – мирна держава, а українці – мирні люди. Але рівно доти, доки хтось не зазіхає на їхнє. Тоді вони стають нездоланними. В країні йде війна. Тому нам важливо зберегти мир і спокій в українських містах і селах і не дати деструктивним силам розгойдати нові осередки протистоянь.

Останні два роки на травневі свята особлива увага приділяється Одесі. Запевняю, МВС має достатньо сил і засобів, щоб втримати мир у Південній Пальмірі. А всі, хто буде розкачувати човен спокою, отримають жорстку реакцію від правоохоронців.

Люди також мають максимально допомагати працівникам правоохоронних органів виконувати свої обов’язки. Вони працюють заради збереження миру і спокою тоді, коли інші в цей час відпочивають. Тому звертайтеся до поліцейських задля своєчасного реагування.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги