УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Виктор Галасюк
Виктор Галасюк
Президент Украинской ассоциации Римского клуба, профессор кафедры ММСА Института прикладного системного анализа КПИ имени Сикорского, доктор экономических наук

Блог | Природа дуже щедра до України

Природа дуже щедра до України

Природа дуже щедра до України. Ми маємо цінувати її дари, плекати їх та користатись в інтересах всього суспільства. Насправді ми дуже багата країна, просто ми поки не знаємо що таке по-справжньому проукраїнська влада.

Міністр фінансів Данилюк повідомив, що для отримання €600 млн євро від ЄС потрібно "вирішення проблеми із експортом лісу", апелюючи до Верховної Ради. Ймовірно він мав на увазі блакитну мрію компрадорів - відміну мораторію на експорт необробленої деревини, а не свій прямий обов’язок – подолання контрабанди лісу на митниці.

Забули мабуть, як 20 років тому Україна імпортувала соняшникову олію, а сьогодні вже експортує в понад 100 країн світу. Виробничі потужності зросли в 7 разів, продаємо за кордон понад 4 млн тонн соняшникової олії на майже $4 млрд на рік! Це тому, що колись ввели 23%-ве експортне мито на насіння соняшника. Тепер Україна №1 в світі з виробництва і експорту соняшникової олії. Наша частка світового ринку соняшникової олії – більше 50%. Хіба це не приклад?

Читайте: Україна - багата країна. Просто ми дурні, що дозволяємо нас грабувати

Тому, по-перше, фракція Радикальної партії з однодумцями в парламенті не дасть уряду відмінити мораторій на експорт необробленої деревини. А, по-друге, ми з Олегом Ляшко та однодумцями з РПЛ та інших фракцій в стінах Верховної Ради продовжимо втілення в життя української промислової політики. Тим більше ми маємо її комплексне бачення – Антикризовий План розвитку економіки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...