УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Андрей Левус
Андрей Левус
Народный депутат Украины

Блог | АМКУ має зруйнувати монополію ФСБшної компанії "Мегаполіс", а санкції Президента мають вдарити і по бізнесу Кауфмана

Борис Кауфман

Нарешті, компанія "Мегаполіс" разом зі своїм власником Ігорем Кєсаєвим, господарем російського збройного заводу ім. Дегтярьова та засновником Фонду ветеранів ФСБ, внесені до санкційного списку рішенням РНБОУ та указом Президента від 17 жовтня.

Ми більше року йшли до цієї мети. Писали звернення Президенту, готували законопроекти, скликали санкційний комітет Кабміну,пікетували Банкову і, навіть, блокували склади компанії.

Так само, паралельно ми більше року листувалися з Антимонопольним комітетом на тему чи є компанія, яка заповнила 90% тютюнової дистрибуції в Україні, монополістом.

Наразі, як мені відомо, рішенням від 11 березня цього року Антимонопольним комітетом було прийнято відповідне рішення про порушення законодавства про захист економічної конкуренції Мегаполісом (наразі ця компанія називається Тедіс Україна).А 19 серпня на сайті АМКУ зявилася інформація, що розслідування щодо Мегаполісу завершено, а для прийняття остаточного рішення оголошено перерву.

Хочу дізнатися, чим все ж закінчилося розслідування, і чи усунуті порушення, чи розділено компанію, і чи заплатила вона штрафи, передбачені законодавством.

Окрім цього, в структурі власності Мегаполіс - Україна(тепер називається Тедіс) залишились вуха Кесаєва, а саме - Річард Фенхолз, давній партнер росіянина, який забезпечував йому купівлю російських активів, та Лео Маклафлін, член ради директорів російського Мегаполісу.

Антимонопольний комітет повинен знищити монополію фсбшного бізнесу, а спеціальні служби - перестати займати страусячу позицію. Причетність Кєсаєва до Тедіс-Мегаполіс очевидна. Отже, санкції мають бути поширені і проти Мегаполіс - Україна (Тедіс). Хоча б у вигляді заборони виведення капіталу з України. І вишенька на торт - "Тедіс-Мегаполіс" управляє Боря Кауфман - партнер Саші Стоматолога і друг всіх політвтікачів. Знаю, що зараз ним займається прокуратура і ДФС. Вірю, що цього разу ми будемо свідками наведення справедливості - очищення економічного простору від окупантів та старорежимних олігархів, яскравим уособленням яких є Мегаполіс та Кауфман.

АМКУ має зруйнувати монополію ФСБшної компанії "Мегаполіс", а санкції Президента мають вдарити і по бізнесу Кауфмана
АМКУ має зруйнувати монополію ФСБшної компанії "Мегаполіс", а санкції Президента мають вдарити і по бізнесу Кауфмана
АМКУ має зруйнувати монополію ФСБшної компанії "Мегаполіс", а санкції Президента мають вдарити і по бізнесу Кауфмана
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...