Під небом українським є місто дивовижне...

Під небом українським є місто дивовижне...

Місто Калинівка Вінницької області стало відомим на усю Україну завдяки інциденту з козаком Гаврилюком. Коли стало відомо, що у тортурах над Козаком брати участь калинівські "Ягуари".

Видео дня

Батальйон "Ягуар", квартирує в Калинівці, дізналася уся Україна.

Навіть Автомайдан приїздив з Києва у буремні часи на пікетування.

Авторові було дуже прикро і образливо, що знайомство із цим чудовим містом в українців відбулося саме так.

Не через скляну церкву, не через найвродливіших в Україні жінок, не через гостинних мешканців, серед яких у автора багато друзів, не через красу цього міста.

Автор теж, до речі, познайомився із колишнім "ягуарівцем", хлопець працює таксистом, приїхав на виклик, і ми ще 40 хвилин з ним розмовляли у машині, біля під’їзду, де живуть мої друзі. Цікаво було почути правду з того боку барикад.

Але в Калинівку, насамперед, варто приїхати не за тим, а щоби прочитати, те, що написано на постаменті, де колись стояв пам’ятник Леніну! На площі біля райдержадміністрації.

Усім містам України раджу брати приклад з Калинівки!

Приклад патріотизму, креативності, чуйності.

На місці, де стояв пам'ятник Леніну, буде стояти пам'ятник Небесній сотні.

Ось так він виглядає зараз з боку вулиці.

Через площу, в отій будівлі – райдержадміністрація. Запам’ятайте, друзі, цей факт. Він як "чеховська рушниця" чекає свого часу.

На правому боці постаменту - чудовий вірш!

А ось на лівому боці постаменту та фраза, яка вразила автору і яку сьогодні має пам'ятати кожен українець!

"КРОВ ВБИТИХ НА РУКАХ БАЙДУЖИХ"

Проти України зараз воюють страшні вороги, але найстрашніший наш ворог - то байдужі українці!

Ті правоохоронці, які спокійно спостерігають за діями сепаратистів в усіх куточках України, ті, хто розкрадає те, що люди збирають і передають в зону АТО, ті професійні військові, які перепродають, 4 -5 рівневі захисту "броніки", а хлопцям підсовують міліційні "корсари", ті колишні "регіонали", що фінансували Антимайдан, а зараз очолюють партію "Солідарність" в регіонах, ті молоді хлопці, які пиячать щодня в генделиках, коли їхні ровесники гинуть в зоні АТО, тощо.

Моя троюрідна сестра - солдат, боєць Нацгвардії, учасник АТО.

Коли спитав про головне враження від подій на АТО, відповіла: "Крадуть. Держава нічого нам не дала. Все, що маємо привезли звичайні люди. Причому не надіслали, а самі привезли. Бо коли посилають - не доходить".

Це ж якими блюзнірами треба бути, аби обкрадати армію під час воєнних дій!

А все починається з байдужості.

Але найцікавіше в калинівському постаменті, те що написано на зворотному боці, на який виходять вікна райдержадміністрації, і чиновники зі своїх вікон щодня бачать цей напис:

"ПАМ'ЯТАЙ ВЛАДА НЕ ВІЧНА! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ"

Потрібно, як це зробили в Калинівці, аби перед очима кожного українського чиновника, в кожному місті, постійно був цей напис!

Може з'явився в Калинівці, бо там голова райдержадміністрації - "свободівець"?

Одним голосом: "УКРАЇНА!" - разом: "ПОНАД УСЕ!" Бо на усіх, тоді ще опозиційних мітингах, саме хлопці-"свободівці" гукали це гасло, а зараз закарбували на граніті!

Повірте, друзі, аби побачити цей незавершений шедевр варто приїхати в Калинівку Вінницької області!

І авторові хочеться аби саме з ним та гостинними мешканцями міста, а не з "Ягуаром", асоціювалася Калинівка в українців!

Це місто варте того, аби ним пишатися!

Я тебе люблю, Калинівко!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...