Фейки "ЛНР"-2. Хто хотів "підірвати" залізничний міст під Краснодоном?

28 березня 2016 року, після закінчення апаратної наради "Ради міністрів" "ЛНР" на якій Ігор Плотницкий дав доручення керівникам силових структур припинити постачання контрабандного палива в "республіку", о 16.58 на офіційному сайті "міністерства державної безпеки "ЛНР"" з'являється повідомлення про те,що співробітниками МДБ "ЛНР" порушено кримінальну справу за фактом спроби підриву залізничного моста на території окупованого Краснодонського району.

У "міністерстві" повідомили, що слідчо-оперативна група встановила, що на залізничному полотні, що проходить по мосту, було розміщено саморобний вибуховий пристрій з детонатором промислового виробництва. Кримінальну справу було порушено за статтями "Приготування до злочину і замах на злочин" і "Диверсія".

До речі, заява про спробу підриву залізничного мосту, що розташований поблизу селища Новоолександрівка Краснодонського району була зареєстрована співробітниками правоохоронних органів і МДБ "ЛНР" ще 9 березня.

Залишається відкритим запитання-чому повідомлення про порушення кримінальної справи з'явилося на сайті "міністерства" не 9 березня, після його реєстрації, а тільки 28 березня, після проведення апаратної наради і відповідних вказівок Плотницького щодо посилення боротьби з контрабандою ПММ?

На двадцятий день після запобігання "резонансного злочину" співробітники МДБ "ЛНР" вирішили згадати і про "винуватця свята"-учня школи № 28 с. Новоолександрівка Краснодонського району Кулєша Данила Руслановича, "завдяки пильності та грамотним діям якого вдалося запобігти терористичний акт".

29 березня 2016 року, на урочистій шкільній лінійці, представник МДБ "ЛНР" вручив учневі почесну грамоту і годинник з пам'ятною гравіруванням, "за проявлені ініціативу, мужність і сприяння органам державної безпеки".

На цьому запитання до співробітників МДБ "ЛНР" не закінчуються.

За встановленою Плотницьким традицією на початку всіх апаратних нарад "Ради міністрів "ЛНР"" "міністр" МНС "ЛНР" С.Івушкін першим доповідає про загальну обстановку і резонансні події, які протягом тижня були зареєстровані на території самопроголошеної "республіки". Не стало виключенням і засідання "Ради міністрів", яке відбулося 11 березня. Звітуючи про оперативну обстановку в "республіці" за період з 04 по 11 березня "міністр" Івушкин дивним чином "забув" згадати про "мінування" українською ДРГ залізничної колії поблизу с. Новоолександрівка Краснодонського району. Не згадав про цю резонансну подію і присутній на апаратній нараді "заступник міністра" МДБ "ЛНР" В. Скорняков.

Варто згадати класика - "А был ли мальчик? А может, мальчика-то и не было?"

Втім, "заступник міністра" нагадав присутнім про те, що в "ЛНР" і його "міністерстві" до сих пір користуються законами України. Користуючись нагодою хотів би нагади "заступнику міністра" МДБ "ЛНР", що згідно діючого українського законодавства заява або повідомлення про злочин повинні бути розглянуті не пізніше трьох діб_з дня їх надходження. Протягом цього строку прокурор, слідчий, орган дізнання чи суддя зобов'язані прийняти рішення про порушення або про відмову в порушенні кримінальної справи (ч. 2 ст. 97 КПК). Якщо питання про порушення кримінальної справи не може бути вирішено на підставі даних, що є в заяві чи повідомленні, провадиться перевірка цих документів у строк не більше 10 днів. (ч. 4 ст. 97 КПК).

Нагадаю, заява про спробу підриву залізничного мосту була зареєстрована співробітниками МДБ "ЛНР" 9 березня, а повідомлення про порушення кримінальної справи за фактом спроби підриву залізничного моста з'явилася на сайті МДБ "ЛНР" тільки 28 березня.

Примітно, що сам "міністр" МДБ "ЛНР" Л.Пасічник, на відміну від своїх колег "силовиків", на апаратних нарадах не присутній. Замість нього МДБ "ЛНР" представляє його заступник В .Скорняков. Головний "чекіст" на загал демонструє своє негативне ставлення до глави "республіки" Плотницького, який змушений терпіти це демонстративне приниження.

Таким чином, вже 28 березня, відразу після закінчення апаратної наради "міністром" Пасічником приймається рішення про знищення доказів розкрадання і контрабанди ПММ співробітниками МДБ "ЛНР". Проведення операції планується здійснити силами спецпідрозділу МДБ "ЛНР", а відповідальність за її наслідки покласти на диверсійну групу ЗСУ чи проукраїнське підпілля.

Для інформаційного прикриття справжніх мотивів запланованих МДБ "ЛНР" диверсійних акцій розгортається компанія, яка має на меті переконати "керівництво" "ЛНР" у намірах українських спецслужб щодо проведення диверсійних акцій на території "республіки". В період з 28 березня по 5 квітня на офіційному сайті МДБ "ЛНР" повідомляється про успішні операції по виявленню схованок зі зброєю українських диверсійних груп і запобігання диверсійних акцій. Паралельно, "чекісти" звітують про "успішні" операції по боротьбі з контрабандою і розкраданням ПММ,згідно доручення "глави" "ЛНР" Плотницького.

4 квітня, в день підриву на станції "Краснодон" цистерн з ПММ, для посилення ефекту масової присутності на території "ЛНР" українських диверсантів і партизан на сайті МДБ "ЛНР" публікується інформація, що за три місяці 2016 року спецслужбами "ЛНР" встановлено, доведено і припинено розвідувальну діяльність 21 агента і довіреної особи спецслужб України.

Підсумовуючи, можна констатувати, що в період з 28 березня по 4 квітня співробітниками МДБ "ЛНР" проведений весь обсяг оперативних заходів щодо інформаційного і силового супроводу операції по знищенню доказів розкрадання і контрабанди ПММ співробітниками "міністерства".

Далі буде...

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости