УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Хто поставив Україну на межу зриву безвізового режиму

Хто поставив Україну на межу зриву безвізового режиму

Я вважаю – це великий успіх, коли софтверна фірма, про яку гугл не знав нічого, окрім того, що вона: – програла тендер на оснащення кабінету математики в Мукачевській РДА. - має доісторичний http://miranda.net.uaпримітивний сайт рівня початкової шкільної підготовки; – директор якої відчуває складність при розробці елементарного інтернет-магазину – при цьому заявляє, що на ринку понад 20 років, …, блискавично перемагає софтверні відомі компанії у тендерах на розробку системи "Реєстр територіальної громади міста Києва", виставивши пропозицію у півтори рази дорожчу за мінімальну, подану від підрядника НАБУ.

Видео дня

І це ще не все! Ця фірма, яка належить і керується тим самим профі (див. його карколомну історію успіху вище) знову ж виграє тендер на розробку системи електронного декларування для НАЗК (див. внизу цього поста лінк фотодоказ сумнівних тендерних операцій ПРООН). В результаті вся країна стала на межі зриву безвізового режиму при витратах у півтора мільони гривень.

Це ж геніально! Лише за місяць про цю сіру компанію дізнається ГУГЛ і всі журналісти! Піар 80-го левела, за який платить країна своєю репутацією, і кожен з її громадян - можливістю безвізового пересування. Не рахуючи значних коштів міжнародного фонду.

А ви, наївні, кажете, що не може бути успіху в країні, проти якої здійснюється ворожа агресія. І ще смієтеся, коли вам кидають в обличчя твердження, що торгівля автозапчастинами не суміщається з криптографічними алгоритмами.

Ще й як суміщається. Ось доказ. Додаю з відкритого державного реєстру КВЕДи цієї спеціалізованої софтверної кампанії. Код КВЕД 45.31 Оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів; Код КВЕД 46.11 Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами; Код КВЕД 46.51 Оптова торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням; Код КВЕД 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти; Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; Код КВЕД 62.01 Комп'ютерне програмування (основний); Код КВЕД 62.03 Діяльність із керування комп'ютерним устаткованням; Код КВЕД 63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність; Код КВЕД 66.12 Посередництво за договорами по цінних паперах або товарах; Код КВЕД 72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук

UPD [18.08] 13%47 Як тендер підлаштовувався під "переможця" - Міранду. Фотодоказ.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...