УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Анатолий Гриценко
Анатолий Гриценко
Лидер партии "Гражданская позиция"

Блог | Нові горизонти Голохвастова?

Нові горизонти Голохвастова?

Все ще прем'єр окреслив собі нові горизонти - його нові завдання будуть ширшими, ніж повноваження голови Уряду. New-Васюки? Тролінг Порошенка достроковими президентськими? Гарантії безкарності отримав? До речі, за два дні побачимо, чи дійсно, як стверджують обізнані, Порошенко-Гройсман йому пообіцяли, що Рада повторно проголосує - і скасує попереднє голосування за "двійку" його Уряду. Бо якщо без "двійки", то виходить, що країна жодних претензій не має і глибоко вдячна?

Видео дня

Читайте: Черный вторник Арсения Яценюка

Зарубіжні партнери, чуємо, вдячні ще глибше - наввипередки розхвалюють його за "impressive" успіхи. Якщо від прокуратури-тюрми Порошенко гарантії видав, а на Заході так голосно розхвалюють, то чи не забрали б вони його собі, на Захід, подалі з України? Того ж Генсека ООН вакансія відкрита, є й інші крісла - може б він ще й їм там щось "impressive" витворив?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...