УкрРус

Світ повертається у часи Середньовіччя

9.9т

У Франції був надзвичайний стан і були загрози терактів протягом чемпіонату Євро. Теракт у Ніцці важко було передбачити, але загалом ніхто не сумнівався в тому, що теракти будуть. Минулого року президент Франції сказав, що Франція, весь Захід, чітко визнали, що перебувають у стані війни с ІДІЛом.

Зараз ІДІЛ на фронті в Іраку терпить поразки. Американці і французи завдають авіаційних ударів і є чіткі ознаки послаблення терористичної держави ІДІЛ. І щоб компенсувати свої втрати вдома, вони стараються проводити терористичні акти.

Із стратегічної точки зору є кричуща часова та ідеологічна невідповідність. Зараз не йде мова про перемогу ліберальної моделі. Є інша модель, яка тягне ліберальну постіндустріальну глобалізовану модель демократії Заходу назад у Середньовіччя. ІДІЛ же говорить "вбивайте невірних американців, французів будь-яким чином, яким можете. Кидайте каміння, давіть їх машинами". Це означає, що ми говоримо про повернення до раннього Середньовіччя, коли були релігійні війни поміж християнами і мусульманами.

З іншого боку Росія повертає нас до 19 сторіччя. І це великий часовий розрив, бо різні частини світу живуть у різних часових вимірах. Це ставить великі проблеми перед Заходом.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги