20 сентября • обновлено в 01:00
Блоги Мир

/ Блоги - Новости политики

Саме НАТО зменшило підтримку українців вступу до НАТО

17.7т

За результатами останніх соціологічних досліджень, кидається у вічі, що підтримка українців можливого вступу України до НАТО залишається доволі низькою – 47%.

Причин цього можна назвати кілька. По-перше, загальновідомі, власне українські причини. Так, через відсутність на сьогодні виборчої кампанії, ні політичні партії, ні громадськість активно не займається інформаційно-просвітницькою роботою щодо переваг перебування в НАТО.

Проте головна, найсерйозніша причина полягає в позиції самого керівництва НАТО, оскільки в умовах фактичної війни з Росією, вона є, м’яко кажучи, інертною.

Мова йде і про військово-політичний рівень відносин, і, перш за все, військово-технічну допомогу. Очевидно, що велика кількість представників українського суспільства очікувала на дієву, конкретну підтримку НАТО бодай військовою технікою та озброєнням. На жаль, такої підтримки Україна не отримала.

Звідси - відсутність зростання підтримки українцями вступу до НАТО. Хоча, за логікою речей, це мусило би відбутися, бо в умовах війни з Росією, зрозуміло, що єдиний військово-політичний альянс, який може захистити Україну – це НАТО. До речі, соціологічне дослідження проводилось без врахування територій Криму та частини територій Донецької і Луганської областей.

Отже, прогностично, ми мусили би мати не менше 50% підтримки українців вступу до НАТО. Натомість маємо ті ж самі показники, що і до конфлікту з Росією, що свідчить про те, що, на жаль, саме НАТО вплинуло на те, щоб українці не поспішали підтримувати вступ до цього альянсу.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Блоги / мнения

ads pixel