Демократичні сили об’єднуються навколо Олега Ляшка

5.2т

Демократичні політичні сили об’єднуються навколо Радикальної партії Олега Ляшка. Перші ластівки злітають на моїй рідній Полтавщині. Там Голова Гребінківської організації "Партії простих людей" Сергій Азізов заявив, що він та його однопартійці переходять до Радикальної партії Олега Ляшка. Своє рішення вони аргументують розчарованістю у колишньому лідері – Сергії Капліні.

Кажуть, що він систематично порушує свої обіцянки, проте остаточну крапку поставила ситуація із місцевою залізничною лікарнею. Каплін обіцяв громаді, що не дасть закрити цей заклад, збереже для людей можливість отримувати медичну допомогу, а медикам – їх робочі місця. Але жодних зусиль він для цього не доклав, і лікарню закрили. Розчаровані колишні члени "Партії простих людей" вирішили підтримати дійсно відповідальну політичну силу, яка працює для українців, а не просто роздає їм порожні обіцянки. Такою силою вони бачать Радикальну партію Олега Ляшка. На підтвердження своїх слів, Сергій Азізов, який балотувався до Верховної Ради по 151-му виборчому округу від "Партії простих людей" зняв свою кандидатуру на користь Руслана Ляшка - кандидата від Радикальної партії.

Ми раді вітати в наших лавах нових членів: людей принципових і небайдужих. Віримо, що разом зможемо зробити багато корисного для українського народу на місцях, а наш кандидат Руслан Ляшко, за спільної підтримки, стане достойним народним депутатом, який захищатиме інтереси українців в парламенті.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости