УкрРус

Європу захищає Україна

Європу захищає Україна. Вона робить це невільно і поки ще неусвідомлено, просто через факт географічного розташування. Адже ми маємо найдовший кордон з Європою, такий собі фронт. А от від чого ми її захищаємо? Це важливо зформулювати і усвідомити українцям, важливо і європейцям.

Як будь-який "захисник", ми для Європи в той же час і "загроза". Тому що ми легко можемо як захищати її від чогось, так і навпаки, стати для неї головним поставником та проводником.

Якщо казати коротко, то головний продукт експорту, від якого ми тепер захищаємо Європу - це експорт усілякого лайна. А тепер розшифровуєм. Це червоні зірки, це ікони сталіна, це гаварітє на руском. Але далеко не тільки. Це "гм, а гітлер був у дечому правий" і далі погнав псевдоправий дискурс, коли націонал-соціалістична, себто ліва по суті теорія, старанно мімікрує під праві консервативні цінності. Але і це не головна, хоч необхідна і достатня складова лайноекспорту.

Читайте:Европа в сговоре с Россией

Головна складова і фірмена візитка всього брухту - це фальшування на виборах, фальшування громадської думки, переворот в соціології і пресі. І хоча ми були лише проводником, ця штука в нас швидко прижилась і спробувала пустити корені. Наша корупція в електоральному полі дбайливо вирощувалась і росіянцями, і зацікавленими ліцами в Європі. Тому що наш варіант ближче адаптований до того, щоб пересадити його в Європу.

І окремі порції вже проникли в Європу, оскільки всередині тамошнього політикуму існує низка банкротів, які готові до "нестандартного" електорального інструменту - каруселів, привидів, вкидань. В разі невдач і викриття - шантаж розвалом країни. Всі ці лєпени, зємани, атаки, йобікі - морально готові до перемог за допомогою "стиля Януковича", фальшувань, тупих підкупів та тихих залякувань.

І якщо сьогодні Європа робитиме вигляд, що йде "громадянська війна всередині України", то завтра вона матиме подібну "громадянську війну всередині Європи".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги