Що сказав Путін Кучмі?

40.7т

Нині головному українському миротворцеві виповнилося 76. Але святкує він не в зоні АТО, і навіть не в Білорусі, де мав би вболівати за життя кожного воїна, вимагаючи в терористів припинити бойові дії. Він, Леонід Кучма, традиційно накриває стіл у Італії. Правда, не на суходолі в Сардинії, куди легко добратися допитливому журналістові, цього разу він прийматиме гостей у морі, поблизу острова, який у кожного українця асоціюється з мафією та комісаром Катані.

Наскільки відомо, то кум Леоніда Даниловича подбав про те, аби іменинника привітав президент Росії Володимир Путін. У Путіна самого свято, нині виповнюється 15 років, як він заскочив до вагончика, що домчав його до президентської посади, холодної війни та статусу терориста №1. Путін, певно, дякував Кучмі за допомогу, бо якщо б Леонід Данилович не лише сам прагнув би до ЄС, але тягнув би туди очолювану ним державу, то нині не було б "ДНР", "ЛНР" і бойовики Путіна не вбивали б громадян України, не влаштовували б провокацій проти держави, та й майлазійський боїнг долетів би до місця призначення. Якби Кучма не так дбав про статки свого зятя Віктора Пінчука, не давав би злочинних наказів керівництву МВС, не ув’яз у газовій корупції, то йому не потрібно було б шукати прихистку у Росії, яка невидимою пуповиною дедалі тугіше обмотувала довкола горла України.

Кучма – саме та людина, яка не лише відібрала в України 10 років розвитку, але й запрограмувала країну на хибний шлях, Ющенко – його син, Янукович – найкращий учень, який носив відкати "Даниловичу", а потім за цією ж абсурдною логікою побудував своє правління країною. І тому Володимир Путін просто зобов’язаний був подякувати нині Леонідові Кучмі за те, що він так легко відібрав Крим і мало не відхопив Донбас.

Та чи повинні вітати Кучму звичайні українці? Важко згадати, щоб він зробив для наближення до Євроспільноти, де він нині бенкетує. Та й про інші заслуги так само важко згадати. Натомість до нього на яхту збиралося багато виразних представників минулих режимів, які плавно перекочовують у нині правлячу команду. За ці останні 20 років, з моменту приходу до влади ЛДК, вони стали мільйонерами, мультимільйонерами, а деякі – навіть – мільярдерами. Тому їм не важко знаходити слова вдячності своєму лідерові.

Але до чого тут решта України?..

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги