Клієнтам ПриватБанку не слід хвилюватися за свої гроші

5.9т

ПриватБанк повідомив, що на день призупинить корпоративні платежі, що викликало серед українців певне занепокоєння.

У зв’язку із тим, що нині держава виступає акціонером ПриватБанку - за свої кошти хвилюватися не слід. Більше того, банк зараз має більше гарантій як для фізичних, так і юридичних осіб. Для клієнтів "ПриватБанку" такий розвиток подій – найкращий з усіх, які б могли бути, позаяк зараз вкладники можуть бути впевнені, що з їхніми грошима нічого не трапиться.

Для порівняння скажу, що коли у ПриватБанку були тимчасова адміністрація, яка роздумувала чи закривати банк чи націоналізовувати – то це була одна історія. А коли нині відбулась націоналізація – вклади отримали більші гарантії, аніж були дотепер.

Чому на день призупинили корпоративні платежі для юридичних осіб? Це зробили для того, щоб уникнути фінансових маніпуляцій. Справа у тому, що нова адміністрація ще не приступила до своїх обов’язків, а стара фізично не здала свої повноваження.

Уже зовсім скоро звичайна розрахунково-карткова робота банку для юридичних і фізичних осіб буде відновлена (зрештою, в останніх цих проблем і не було). Тому панікувати не треба – проблем нема і не буде.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости