УкрРус

В "ЛНР" спостерігається передислокація важкої техніки до лінії фронту

За повідомленнями аналітичного відділу ГІ "Права Справа", на тимчасово окупованій території Луганщини,під виглядом проведення планових командно-штабних навчань, спостерігається передислокація живої сили і техніки бойовиків до лінії зіткнення.

Передислокація відбувається виключно в нічний час, малими групами до 5 одиниць техніки. Важка техніка та жива сила перекидаються з т.зв." тилових" міст самопроголошеної республіки, а саме: м. Свердловськ та м. Краснодон.

В Луганську скопичення техніки та бойовиків спостерігається за адресою: кв. Шевченко, б.47 . До війни за цією адресою був розташований дитячий санаторій "Незабудка", який займався оздоровленням пільгових категорій дітей віком від 6 до 12 років.

З Луганська важка техніка бойовиків пересувається в район нової окружної траси, а далі по грунтових дорогах у двох напрямках– Первомайський (Алчевськ, Стаханов, Кіровськ, Ірміно), та в напрямку м. Красний Луч.

В Алчевську база важкої техніки бойовиків знаходиться на території виправної колонії №13.

Як повідомлялося раніше, поблизу м. Красний Луч знаходиться танковий полігон, де проходять постійний вишкіл бойовики т.зв. "ЛНР" . За останньою інформацією на цьому полігоні зафіксована присутність найманців з країн Європи.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги