Горіли б ви вже в аду, песиголовці!

46.7т

День пам'яті жертв депортації кримських татар приніс у пошту дещо до роздумів, ділюся. Ніколи раніше про це не чула - цікаво б отримати коментар від юристів... (на те, що такий коментар з'явиться в ЗМІ, не розраховую, - вони в нас узагалі 2 роки, від убивства в Сімферополі Сергія Кокуріна почавши, сором'язливо "одводили очі" од Криму, - але й поза ЗМІ якось не траплялось бачити дискусій на тему, як же нам той Крим повертати, і які на те можуть існувати міжнародні переговорні механізми...)

Що тут іще видається цікавим - судячи з усього того правового хаосу, в планах у Чекістану був таки бліцкріґ ("на майские в Киеве"): не Крим, і не "Новороссия" - а повний демонтаж України, в якому так "брудно" загарбаний Крим просто загубився б, як схрупана кісточка. ("Мировой пожар раздуем" - і все в ньому зійде з рук!).

А ха*ли взяли й обламали весь кайф. І тепер треба наново дути в мокрий трут - окремо по ха*лах ("мижебратья", "етовсьовластьвіновата"), окремо по татарах (ждіть Великого Цирку, візит до муфтія "наслєдніци прєстола" - це так, appetizer!), окремо - по всіх інших сторонах світу... Розгориться, не розгориться?...

А горіли б ви вже в аду, песиголовці...

Хочеться в Ялту. В музей Лесі Українки. На могилу Руданського. На відтятий од серця шмат батьківщини.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги