Слово сказав і слово забрав!

4.7т

Як у наших чиновників все просто. Схоже заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов сплутав своє місце роботи з базаром чи вокзалом. В один день цей чиновник встиг заявити, що Україна заради отримання безвізу з ЄС має прийняти мігрантів, яких не хоче розміщати в себе Європа. І тут же надвечір, отримавши у відповідь на таку пропозицію хвилю гніву з боку українців заявив, що це його приватна думка і він знімає її з обговорення.

Пєтухов ти хто? Замміністра юстиції чи базарна баба? Якщо замміністра, то приватні думки висловлюй жінці на кухні. Якщо тобі чогось не вистачає і треба мігрантів, то як приватна особа запрошуй їх до себе додому чи до дружини в ліжко.

Чиновники такого рангу не можуть публічно висловлювати приватні думки щодо питань національної безпеки і збурювати людей, ще й в часі війни. А питання мігрантів саме таким і є.

В даному випадку Пєтухов після того скандалу в українському суспільстві, який викликала його заява мав би подати у відставку самостійно. Але так як він просто намагається відмазатися, то я продовжую наполягати на його звільненні з посади замміністра юстиції.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости