Вчора ввечері з ФБ дізнаюся, що виявляється, відбувся круглий стіл під назвою "Підтримка української музики: ефективні інструменти та популістські кроки", на який були запрошені усі бажаючі артисти та менеджери, працюючі в медіа.

Товариство, хто, кого, і коли запрошував?

Чи запрошували особисто тільки тих артистів, які мали зручні організаторам погляди, а решта мали самі якось дізнатися (чи не дізнатися) про "круглий стіл українських патріотів", єдиним завданням якого було забанити поправку до закону 3822, яка має встановити НОРМАЛЬНІ квоти для національного контенту в українському ефірі.

НОРМАЛЬНІ тому, що відповідають законам, які діють у інших європейських країнах: Польща, Франція, Іспанія та інші.

Йдеться не про повну заборону іншомовного контенту, а про пропорційні квоти. Якби кожна європейська країна не мала відповідного закону, а медіаресурси розглядалися б виключно з точки зору бізнесу, всі європейські ефіри вже давно б накрило хвилею американської продукції.

Це нормально для розвиненої держави - зберігати свою національну ідентичність у національному ефірі. Щоб не бути поглинутою іншою державою, спочатку в культурній сфері, а потім – у всіх інших. І на "бізнес" це ніяк не впливає.

Просто наші медіа-олігархи сидять на зручних схемах ще з часів Януковича і самі міняти нічого не збираються, користуючись традиційними аргументами: "це зашкодить бізнесу", "впадуть рейтинги", "немає стільки україномовного контенту" і так далі.

Ходіть до мене, панове директори, погуглимо разом. Я вам покажу стільки українських пісень, що ваших ефірів на них не вистачить.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости