Вибіркова справедливість від Найєма

Вибіркова справедливість від Найєма

Чому Мустафа Найєм займається вибірковою боротьбою за справедливість? З'їзд Блоку Петра Порошенка ухвалив рішення позбавити депутатських мандатів Миколу Томенка та Єгора Фірсова, які вийшли з фракції. Ця подія викликала неабиякий резонанс, особливо після демаршу Віталія Чепіноги, який в різкій формі розкритикував фракцію та повідомив, що також покидає її ряди. На "захист постраждалих" відразу публічно виступив Мустафа Найєм, стверджуючи, що позбавляти мандата Фірсова в такий спосіб незаконно, але при цьому жодним словом не обмовився про іншого позбавленого мандата нардепа Миколу Томенка.

Можливо, така ситуація пов’язана з тим, що Фірсов щільно співпрацював з об’єднанням "Єврооптимісти", до якого входить Найєм, і тепер той встав на захист однодумця, в той час, коли в Томенко немає з ними таких близьких відносин.

Як би там не було, але подібна вибірковість при відстоюванні законності без пояснень самого борця виглядає дещо незрозуміло та неприглядно. Особливо, коли мова йде про двох депутатів, які покинули фракцію через незгоду з позицією її керівництва в принципових питаннях.

Видео дня

При цьому сам Найєм не поспішає робити, здавалось би, очевидний крок - самому вийти з фракції на знак незгоди з подібною ситуацією. Він навіть не намагається погрожувати такою дією, щоб натиснути на керівництво об'єднання задля перегляду рішення, а лише робить заяви про несправедливість дій фракції щодо одного з двох ідентично постраждалих колег.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...