Син ідеолога "ЛНР" живе в столиці "хунти"

21.5т

Рівень злочинності в "ЛНР" знизився в сім разів, у той час як українські нацбатальони, у складі яких часто служать колишні кримінальники, продовжують мародерствувати. Про це заявив "депутат" "Народної Ради ЛНР", головний редактор газети "XXI век" Юрій Юров.

"11 серпня була велика прес-конференція міністра внутрішніх справ "ЛНР". Як це не парадоксально, напевно, дає про себе знати воєнний час, але злочинність на нашій території значно знизилася - у сім разів порівняно з довоєнними часами", - зазначив він.

"І прямо протилежна ситуація спостерігається по інший бік фронту. Я думаю, навіть тих, хто симпатизує київській владі, вразили викриття, коли з'ясувалося, що в спецбатальйоні МВС "Торнадо" служили кримінальники, яких раніше за кілометр не підпускали до служби в правоохоронних органах", - додав Юров.

Говорячи про те, як реагує на ситуацію українська влада, один з головних ідеологів "ЛНР" заявив: "Рано чи пізно цей джин, який вони випустили з пляшки, націоналістичний демон, обернеться проти них, і вони підуть на Київ з тією ж метою - грабувати і вбивати".

Дуже дивно, що пан Юров, знаючи про такий рівень безчинств і жахіть на контрольованих центральним урядом українських територіях, ще не наполіг на тому, щоб його старший син Богдан переїхав додому, до безпечної "ЛНР".

Богдан Юров навчався в Харкові, а зараз переїхав до "хунтівської столиці" – Києва,де спокійно проводить свій час в розважальних закладах. Сторінка Богданау соцмережахдає зрозуміти, що син ідеолога бойовиків зараз перебуває у столиці України, яку за словами його батька, атакуватимуть націоналістичні демони. Риторичне запитання до батька-чи не боїться він за сина,залишаючи його в місті де "грабують і вбивають"?

До речі, син ідеолога "ЛНР" полюбляє українську музику і постить патріотичні проукраїнські картинки,напевно на пам’ять про татову бурхливу молодість, коли той позиціонував себе,як проукраїнський активіст. Сам же тато,не поділяє "модних" уподобань сина і пишається тим, що його прізвище включено до списків бандитів на сайті "Миротворець".

"Діяльність "Миротворця" зайвий раз підтверджує, що в Україні формується фашистський, терористичний режим, якому не може бути місця в XXI столітті в Європі... Можна навіть пишатися тим, що там моє прізвище є і я б образився, якби його там не було", - зазначив Юров.

Пане Юрію, Вам є чим "пишатися", тому будьте послідовні-заберіть свого сина зі столиці "злочинної хунти". Хоча би заради його "спокійного" майбутнього в Вашій "республіці", яку Ви так палко виборюєте на газетних шпальтах свого видання.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости