Хто і для кого збирає врожай на окупованих територіях Донбасу

5.6т

На минулому тижні з'явилася інформація, що на непідконтрольну Україні територію Донецької області було ввезено 67 одиниць сільгосптехніки з Росії. Серед них 22 комбайни, 25 зерновозів і 20 тракторів. Джерело новини – "міністерство політики та продовольства" так званої "ДНР".

Так зване міністерство "ДНР" повідомило, що до жовтня на окуповану Росією територію Донбасу буде ввезено дві сотні одиниць сільгосптехніки з ростовського комбайнового заводу "Ростсільмаш".

На ці повідомлення відгукнулася прес-служба згаданого ростовського заводу.

"Будь-які заяви та коментарі у ЗМІ, де стверджується, що комбайновий завод "Ростсільмаш" постачає або намірюється постачати сільгосптехніку в ДНР — безпідставні. Компанія не відвантажувала і не продавала сільгосптехніку на цю територію і не має наміру цього робити. Якщо агромашини виробництва "Ростсільмаш" якимось чином потрапили або потрапляють до ДНР, це відбувається без відому компанії", — зазначається у поширеному прес-службою "Ростсільмаш" повідомленні.

Втім, насправді важливе не те, знає чи не знає , продавав чи не продавав ростовський виробник свої комбайни терористам. Важливо, хто їстиме зібраний врожай: чи дістанеться він мешканцям Донбассу, а чи його спіткає зовсім інша доля.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги