Так хто ж знищив Мозгового. Ч. 2

24.6т

Обіцяна друга частина аналізу літературної творчості Alexandr Gladky.

Відразу поясню чому аналіз твворчості я розбив на дві частини. Зроблено це спеціально щоби автор та група його підтримки мали можливість внести корективи та поправки в первісний текст шляхом включення нових персонажів і публікації нових факті на захист своєї версії. Мені це вдалося, тому разом з Вами ми будемо аналізувати і робити висновки використовуючи два джерела інформації.

Без зайвої лірики та вступів перейдемо до справи.

"Мозгового подорвали дистанционно двумя МОН 50 в 18:48 около нп Михайловка на повороте трасса Перевальск - Луганск. Двигался со стороны нп Стаханов.......джип тойота цвета хакки, стекла тонированные".

Джип,на якому пересувався Мозговий,дійсно- Тойота, але колір не" цвета хакки", а чорний. Це дрібниця,скаже читач.Можливо, але побратим літературного героя Alexandr Gladky на псевдо "Вовк" в інтерв"ю сайту"Обозреватель" називає навіть номери машини не тільки Мозгового,але й машини супроводу."На машине Мозгового номера вообще стояли "Новороссия". На другой машине, на "четверке", были луганские номера",-цитує "Вовка" журналіст.

Звичайно, що пояснити це можна тим, що операція по знищенню Мозгового,зі слів Alexandr Gladky, проводилася о 18.48. Вечірній час,практично класика жанру:"Вже вечір вечоріє, повстанське серце б'є, а лента набої поспішно подає".

Я розумію, що сутінки,тому колір машини не розгледіли. Але як тоді пояснити,що запам"ятали номери?

Ні, сутінки і повстанське серце тут абсолютно ні до чого. Пояснення дуже просте.Пост Alexandr Gladky на ФБ побачив світ 24 травня о 0:24 , а відео з місця подій,на якому автори посту власне і побачили колір машини, і номери машин, вийшло значно пізніше- 25 травня,власне, як і інтерв"ю з "Вовком".

В інтерв"ю "Вовк" називає номери автівок, але не торкається питання кольору,бо на цю невідповідність, а саме: на колір джипа, я спеціально звернув увагу авторів і зрозуміло, що вносити корективи ,які б відрізнялися від первісного тексту,журналісти і побратим не стали.Це викликало б додаткові запитання типу-а чому колір автомобілів у ваших повідомленнях відрізняється, якщо ви разом були на операції?

З кольором розібралися, тепер перейдемо до теми сутінок і часу проведення операції.

"Мозгового подорвали дистанционно двумя МОН 50 в 18:48 около нп Михайловка". О 18.48.З точністю до хвилини і секунди. Інакше і не можна, бо всі в дитинстві дивилися фільми про розвідників, в яких герой дивиться на годинник щоби чітко зафіксувати час початку операції.

У нетрях інтернету я знайшов людину, яка називає зовсім інший час.

Ruslan Kucher . "Начало поста "Мозгового подорвали дистанционно двумя МОН 50 в 18:48 около нп Михайловка..." - уже интересно, взрыв и очередь были около 17:30-17:35... И не слова о мирных расстрелянных. P.S: Проживаю в п.Михайловка."

Щоби не було сумнівів щодо реальності персонажу,даю його офіційні данні ,які я взяв з відкритих джерел.

Ruslan Kucher Працює в ПАО "АМК"

Раніше: ОАО "АМК"

Навчався у гимназия №20

Клас 2014 року випуску

Живе у Alchevsk

Із Alchevskoe, Luhans'Ka Oblast', Ukraine

На цьому можна б було поставити крапку в моєму оповіданні, бо до автора виникають питання не тільки за кольором машини, але й часу проведення операції.

Але я продовжу і заради справедливості надам слово "Вовку" щоби той відповів на звинувачення у вбивстві мирних громадян.

"То, что сейчас говорят, что там были гражданские – неправда. Ни одного гражданского там не было. На машине Мозгового номера вообще стояли "Новороссия". На другой машине, на "четверке", были луганские номера. Но тоже они все по форме были одетые. Ну скажите мне, где гражданские лица сопровождают боевика?",-відповідає на звинувачення "Вовк".

Зараз поясню,чому я навів таку довгу цитату розвідника.Зверніть увагу на марку машини супроводу-це важливий момент. Нагадую,"На другой машине, на "четверке", были луганские номера".

Тепер слово Alexandr Gladky."Была машина джип Шевроле сопровождения, она отстала и из за поворота не вышла."

Я розумію, що в сутінках розвідник міг сплутати колір,але як він міг сплутати марку машини супроводу?

Alexandr Gladky пише, що машина "отстала и из за поворота не вышла", в той час, як "Вовк" розповідає зовсім інше:"Ехала машина - взорвали ее. Расстреляли тех, кто еще мог оказать нам сопротивление. И плюс машину сопровождения."

Далі розвідник уточнює: "Сопровождающий автомобиль жигули ваз 2104 был за поворотом при взрыве остановился поэтому он находился не рядом а на трассе и был уничтожен нами шквальным огнем при отходе группы....Третий боец с позывным Одуванчик бросил гранату и произвел обстрел сопровождающей машины с двух рожков".

Себто, "автомобиль жигули ваз 2104 был за поворотом"і третій боєць

"Одуванчик" збігав до повороту,бо ,я нагадаю, що машина супроводу"отстала и из за поворота не вышла",кинув гранату і встиг випустити два ріжка по людях,які сиділи в машині.

А тепер пауза...і оплески.

Машина супроводу не вийшла. Отже, між машиною Мозгового і ними була певна відстань,і, відповідно, час для прийняття рішення щодо своїх подальших дій.В машині були озброєні люди.Цей факт нам підтверджує розвідник " Вовк".

"На другой машине, на "четверке", были луганские номера. Но тоже они все по форме были одетые. Ну скажите мне, где гражданские лица сопровождают боевика? Да еще с автоматами? Они все с оружием были"

Всі були зі зброєю і у них був запас часу,але озброєні люди спокійно спостерігають,як розстрілюють їхніх товарищів і не менш спокійно дивляться, як до них біжить озброєна людина, яка має на меті випустити в них два ріжка патронів.Я навіть уявляю собі діалог цих людей .

-Вася , что там впереди рвануло?

-Зема, то Леху нашего мочат.Постоим посмотрим?

-О,Вася, гляди,к нам пассажир с гранатой и автоматом метется.Наверное убивать нас будет.

За точність монологу відповідальність не несу,але приблизно так ,судячи з того, що я прочитав зі слів розвідників.

Добре, двоє,запам"ятайте це, розстрілюють автомобіль Мозгового,а третій, до речі, розвідників було лише троє(!),нейтралізує автомобіль супроводу.

"Я и боец с позывным Зевс после работы по автомобилю бандита Мозгового убедились в его ликвидации ... присоеденились к обстрелу жигулей и ушли с места работы в авральном порядке",-розповідає розвідник "Вовк".Зі слів "Вовка" після розстрілу автомобіля Мозгового він з побратимом побігли до по повороту добивати машину супроводу.

А тепер слово Alexandr Gladky :"Была машина джип Шевроле сопровождения, она отстала и из за поворота не вышла. Мы сразу ушли..уходили в сторону нп Лотиково".

Жодного слова про розстріл машини супроводу Одуванчиком, а потім і ще двома розвідниками,які побігли...ні, не в Лотикове, а до повороту.

Стидаюся спитати, але наважуся:"А як бути з тим фактом ,що"Мы сразу ушли..уходили в сторону нп Лотиково"?

Знову сутінки і пан Alexandr Gladky не побачив, що троє бійців побігли до повороту і навіть не почув їхніх пострілів і вибуху гранати?

Я трошки втомився від цього всього...

Далі буде...

І буде ще цікавіше...

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости