Так хто ж знищив Мозгового?

19.7т

Шанувальникам літературної творчості Alexandr Gladky треба звертати увагу на маленькі деталі в оповіданнях улюбленого автора.

Наприклад, на час проведення операції по усуненню Мозгового і час написання посту. "Мозгового подорвали дистанционно двумя МОН 50 в 18:48 около нп Михайловка на повороте трасса Перевальск - Луганск." Свій пост Alexandr Gladky написав приблизно о 24.00. Відстань від Михайлівки до найближчого українського блокпосту 50-60 км. Це по мінімуму і за умови знання місцевості, яка, до речі, має рівнинний характер. Дивимося, що у нас там з нормативами з фізпідготовки армії і спецслужб.

Так, марш-кидок у складі підрозділу на 10 км - 56 хв. Беремо в руки калькулятор і шляхом нескладних маніпуляцій отримуємо результат, який засвідчує, що за ті п"ять годин, які минули з часу замаху, нагадую, що "Мозгового подорвали дистанционно двумя МОН 50 в 18:48", ну, п"ять-десять хвилин на обов"язкове селфі біля розстріляної машини, бо піпл вже починає розуміти, що його можливо, м"яко кажучі, вводять в оману, і група побігла в бік с.Лотикове Слов"яносербського району, маючи на меті дістатися до інтернету, себто. до своїх.

Рівно п"ять годин марш-кидку у складі групи, все згідно нормативів, такі дрібниці, як мінні поля, розтяжки, блокпости бойовиків і секрети росіян ми до уваги не беремо, і літературний герой Alexandr Gladky випльовуючи з рота слину і відбірний російський мат, нагадую, герой у нас російськомовний, несамовито, наче білий медведь у спеку, кричить приголомшеному вояку ЗСУ: - Где, су*а, интернет? Мне сообщение на страничку в ФБ, то есть в центр, "Юстасу", надо отправить. Набір самого тексту, розміщення і форматування фотографії займають лічені секунди і ось вже знервовані шанувальники таланту відправляють перші рецензії і схвальні відгуки. Дами ковтають жменями корвалол, а чоловіки змахують з куточка очей скупу сльозу.

А далі я пропоную шанувальникам творчості самим знайти ще з десяток розбіжностей між офіційною версією автора і відео з місця замаху.

Далі буде...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости