Андрій Новак: Скоро в Росії залишаться тільки лапті, балалайка, три струни- Экономический блог - Российское эмбарго | Обозреватель
Примите участие
в розыгрыше
Xiaomi Redmi 5 PlusУчаствовать
МирСпорт

Скоро в Росії залишаться тільки лапті, балалайка, три струни

4.9т

Я так бачу, що скоро в Росії залишаться тільки лапті, балалайка, три струни.

Більшої шкоди, ніж війна, російське ембарго Україні не принесе. Треба чесно сказати, що ніколи вільної торгівлі між Росією та Україною не було.

Це завжди був диктат так званого Митного союзу. Постійні торгові обмеження проти української продукції тривають вже років 15. За останні два роки цієї абсурдної агресії Росії по відношенню до України наш взаємний товарообіг скоротився на дві третини.

Структура українського експорту на російський ринок на порядок багатша, ніж навпаки. Дві третини російського експорту на наш ринок становлять газ і нафтопродукти. І одна третина – все інше. А у нас дуже багатий спектр товарів, які ми продавали на російському ринку. Починаючи від продуктів харчування, і закінчуючи машинобудуванням.

За останні два роки війни більшість українських виробників вже знайшли собі ринки-компенсатори. В основному, на азіатському та африканському ринках. Зараз з Росією працюють тільки ті, без чиєї продукції росіяни обійтись не можуть. В тому числі, техніка для військово-промислових цілей. Для того, щоб замінити високотехнологічні товари з України своїми, Росії треба десятки років на проведення наукових робіт, досліджень, тестів.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги