БлогиМир

Інформаційний вакуум мертвого якоря. Історія українського флоту через історію України

2.1т

Росія, через своїх спікерів, трактує "русскую" історію України як складову інформаційної агресії. Насаджує думку про непослідовну державну українську політику, флюгер якої змінюється, "то на захід, то на схід через 180 ", про відсутність політичних рішень та слабкість політичної волі керівництва держави і Збройних Сил.

Протягом майже 25 років, під впливом російської пропаганди, в українському суспільстві сформовано невірне уявлення про роль і місце флоту в державі. Безроздільно домінують "догматичні" постулати не потрібності військового та цивільного флотів.

Проблеми розвитку України як морської держави піднімались та обговорювались на самих високих рівнях, видавались Укази Президента України, розпорядчі документи Кабміну та "зацікавлених" міністерств і відомств. А далі вони чекали терміну свого скасування, як не реалізовані.

Як цьому протидіяти?

Як лікувати українське суспільство від "личинки русского мира"?

Як відродити морську політику держави?

На жаль, "дрейфує" державний рівень – до цих пір відсутній комплект доктринальних документів з інформаційної безпеки України. Така ж участь і Морської доктрини, яка "заблукала" в провладних кабінетах.

Відверто ми забуваємо свою історію, своє коріння. Не робимо з неї висновків, а помилки занадто дорого коштують.

Група не байдужих людей вирішила зробити спробу через екскурс в історію України привернути увагу до популяризації флоту у суспільстві, "розширити кругозір" на державному та суспільному рівнях, допомогти в подоланні континентального способу мислення еліт, підняти планку військово-патріотичного виховання молоді.

Чим виглядає море з політичної та соціальної точок зору – це широка рівнина, по якій можна йти у всіх напрямках. Виберемо свій "рекомендований шлях" від княжого до сучасного флоту та спробуємо її пройти з експертами морської історії.

Приєднуйтесь.

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ПОДОЛАЄМО СИЛУ, ЯКА УТРИМУЄ НА ҐРУНТІ МЕРТВИЙ ЯКІР ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ФЛОТУ.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги