Вітаю: ви - терористи!

18.6т

Два роки по Майдану – а не полишає відчуття якогось жахливого дежавю…

Вчора учасників блокади окупованого Криму намагалися розігнати. Аби не заважали і далі торгувати з окупантами і подавати на півострів електроенергію. Аби Кремлю, який забрав частину території незалежної і суверенної держави, було простіше і далі розповідати кримчанам про "возвращєніє в родную гавань" і про те, як покращало їх життя без ненависної України…

Один з ініціаторів блокади, власник кримськотатарського телеканалу ATR Ленур Іслямов, розповідаючи про відбитий цього разу активістами штурм силовиків, з розпачем запитав у мене: "В якій же країні я живу? Може, ви мені поясните?!"

Ні, Ленуре, не поясню… Боюся, на це питання відповіді вже нема ні в кого.

Натомість можу вас привітати: ви тепер терористи… Принаймні, саме так вас, людей, що є останньою ниточкою, що пов’язує нас з анексованим Кримом, назвав вчора міністр енергетики Демчишин. А до нього – ваш вчорашній однодумець Ілля Ківа, котрий нині - по іншу сторону барикад. Чи то пак, прицілу зброї, яку бійці батальйону "Херсон", що ще недавно стояли разом з вами на блокпостах, тепер навели на вас… Не сумніваюся, що завтра-післязавтра ярлик "терористи" на вас навісять ще десятки представників влади.

Ви – такі самі терористи, як і люди, що рівно два роки тому зібралися на Майдані Незалежності. Може, хто забув – але тодішня влада всерйоз замислювалася про зачистку Євромайдану під виглядом проведення антитерористичної операції. Окремих його активістів кидали за грати, викрадали, вбивали… Сьогодні учасників Майдану влада називає героями.

Сьогодні терористи – це ви, Ленуре. Ви – ті, хто залишається єдиною надією України на повернення Криму. Ви, кілька десятків відчайдухів, хто робить для повернення окупованого півострова в Україну більше, ніж весь владний апарат разом узятий. Якщо ви вистоїте – колись влада (можливо, навіть ця сама) вручатиме вам ордени. І називатиме героями. Якщо ж ні…

Хоча я певна: ви таки вистоїте. Народ України все розуміє. І цілком та повністю підтримує те, що ви робите. А за потреби – зможе піднятися на ваш захист.

Правда ж, українці?

Читайте все новости по теме "Аннексия Крыма" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги