, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Останнім часом на думку приходять нехороші паралелі. Точно так, як раніше розвалювали армію ( на радість ворогу), точно так зараз розвалюється правоохоронна система (на радість організованій злочинності). Так, поліція, прокуратура, СБУ, пенітенціарна служба не ідеальні. До них дуже багато питань. Але я не бачу нових підходів і стратегії розвитку. Я бачу, що знищується все - і погане, і хороше. На місці знищеного нічого конструктивного не відбувається.

В цей же час злочинність не просто піднімає голову, вона розквітає. Я бачу переможні сюжети як поліцейські переслідували, стріляли, розбили авто. Але я ніде не зміг знайти звіту - скільки з початку року жінок пограбовано, скільки крадіжок з автомобілів та квартир, а найголовніше - скільки тих злочинців затримано. Із того, що я спостерігаю - злочинність зросла у десятки разів.

Затримання злочинців - знизилась в рази.

Якщо так піде далі - громадянам доведеться створювати якісь народні патрулі (як це було під час майдану та розгулу тітушок) та охороняти свої мікрорайони.

Я не думаю, що такий стан речей випадковий та ситуативний. Я впевнений, що це робиться на кошти та замовлення організованої злочинності. Як і армія наша розвалювалася на замовлення та на гроші спецслужб сусіда-ворога.

Будьте дуже уважні.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги