, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Режим припинення вогню може припинитися з 12 вересня

16.3т

13 вересня, в 17:00, в Москві збираються провести мітинг на підтримку проросійських терористів "ДНР і" ЛНР ". Саме в ніч з 12-го на 13-те вересня може відбутися масоване вторгнення військ РФ на територію України з метою поглиблення дестабілізації ситуацій, і що найголовніше, в цей раз Росія може виступити відкритим гарантом встановлення державності "ДНР" та "ЛНР" військовим шляхом, фактично окупувавши Схід України або значну його частину. В Росії назрівають масові акції протесту рідних загиблих солдатів окупаційних російських військ на війні з Україною. І запланований мітинг потрібний лише для того, аби мобілізувати громадськість Росії навколо загальної ідеї – війни з Україною, аби уникнути невдоволень та акцій прямої дії проти режиму Путіна. Продовжуючи свій коментар хочу окремо зупиняється на "Мінському протоколі".

"Мінський протокол, підписаний і російською стороною, фактично базується на імплементації "Мирного плану Порошенка", і гарантує в подальшому вийти з кризи виключно дипломатичним шляхом. Але, ми забуваємо, що Путін пропонує реалізувати свій "мирний план" , який не співпадає з національними інтересами України, тому режим тимчасового припинення вогню може бути порушено Росією, в тому числі, використавши свої диверсійні плани по дискредитації України.

Щодо реакції наших західних союзників і міжконтинентального альянсу, на мій погляд, в разі порушення миру, ЄС невідкладно введе санкції проти РФ, а Сполучені Штати перейдуть до реалізації плану "А", який скоріш-за-все був опрацьований в ході Уельського саміту НАТО. Військова допомога Україні.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги