Пропоную мораторій на нагородження політиків і державних діячів

5.3т

Вважаю повною зневагою до ідей демократії, ідеалів Майдану тощо нагородження з нагоди цьогорічного Дня Конституції Голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського, який "вірою і правдою" служив режиму Януковича, а також низки інших діячів-підтримувачів режиму Януковича та тих, хто свого часу обґрунтовував, що третій термін президентства Кучми насправді є другим.

Взагалі, щоб зняти питання з такими неприпустимими речами, коли ті, хто боролися проти української демократії, зараз – після Революції гідності – отримують вищі державні звання і нагороди до Дня Конституції, пропоную оголосити мораторій на нагородження політиків, державних діячів, інших високопосадовців і чиновників.

У нас є кого нагороджувати: військових, що захищають територіальну цілісність, державний суверенітет і незалежність; лікарів, вчителів та всіх простих трудівників, які працюють на піднесення української економіки; тих людей, які відстоюють права людини тощо. А політики і високопосадовці цілком можуть обійтися без державних нагород.

Отже, пропоную скасувати цьогорічне нагородження Голови ЦВК М. Охендовського орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня та інших активних діячів, що підтримували політичний режим Януковича.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги