Пропоную мораторій на нагородження політиків і державних діячів

Пропоную мораторій на нагородження політиків і державних діячів

Вважаю повною зневагою до ідей демократії, ідеалів Майдану тощо нагородження з нагоди цьогорічного Дня Конституції Голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського, який "вірою і правдою" служив режиму Януковича, а також низки інших діячів-підтримувачів режиму Януковича та тих, хто свого часу обґрунтовував, що третій термін президентства Кучми насправді є другим.

Видео дня

Взагалі, щоб зняти питання з такими неприпустимими речами, коли ті, хто боролися проти української демократії, зараз – після Революції гідності – отримують вищі державні звання і нагороди до Дня Конституції, пропоную оголосити мораторій на нагородження політиків, державних діячів, інших високопосадовців і чиновників.

У нас є кого нагороджувати: військових, що захищають територіальну цілісність, державний суверенітет і незалежність; лікарів, вчителів та всіх простих трудівників, які працюють на піднесення української економіки; тих людей, які відстоюють права людини тощо. А політики і високопосадовці цілком можуть обійтися без державних нагород.

Отже, пропоную скасувати цьогорічне нагородження Голови ЦВК М. Охендовського орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня та інших активних діячів, що підтримували політичний режим Януковича.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...