Я ніколи не намагався публічно критикувати колег по опозиції, а потім по коаліції. Але ці істерики Соболєва і деяких інших членів "Батьківщини" ну просто примушують мене дати адекватну відповідь. Не можу більше мовчати. Відкриваємо карти. Всі. Раз вже пішов відвертий бруд і дезінформація.

Так ось. Фракція УДАР ніколи не піднімала питання відставки Яценюка. Хоча, напевно, мали на це підстави. Але тим не менш ми чудово розуміли, що під час війни та перевиборів дестабілізувати роботу Уряду не потрібно і недоцільно.

Так, УДАР вчора (24 липня. - Ред.) розпочав процес перевиборів Верховної Ради. Довго не буду про це. Але ж саме про це всі ми говорили на Майдані поряд із відставкою Януковича. Але в останні дні ми побачили, що процес розпуску ВР просто забалакується, постійно переноситься. З одним аргументом: "ну не час зараз для цього"! А коли час? Якщо б УДАР вчора не запустив процедуру перевиборів до Ради, то цей ганебний парламент просидів би у своїх теплих кріслах до 2017 року. Навіть не сумнівайтеся. І нервова реакція "Батьківщинина" розпуск ВР свідчить лише про небажання йти на дострокові вибори.

А що ж трапилося з Яценюком? На мій погляд, Яценюк став жертвою внутрішніх інтриг та заколотів в "Батьківщині". Саме ця фракція ПУБЛІЧНО відмовилася голосувати за секвестр бюджету. Більше того, у позавчора, середу зранку Андрій Павловський ("Батьківщина") з трибуни Верховної Ради закликав Уряд ПОДАТИ У ВІДСТАВКУ!!!

Ще раз наголошую, це зробив не ударівець, а саме представник "Батьківщини". Це був удар у спину Яценюку від рідної партії і фракції. Я думаю, саме це стало підставою для відставки Яценюка.

Питання лише в одному: хто в "Батьківщині" дав команду "валити" Яценюка?

І друге питання: чи не вважаєте Ви цинічним, пане Соболєв, у середу вимагати відставки Уряду, а в четвер і п'ятницю лити "крокодилячі сльози" і звинувачувати у цьому інші політичні сили???

Ось доказ. Просто епічне відео виступу у середу Андрія Павловського ("Батьківщина").

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости