Терористи готують провокації на День Незалежності?

У День Незалежності не слід виключати різноманітні провокації в Україні. Взагалі система безпеки в Європі є не дуже досконалою, то що вже говорити про нашу країну. Питання в іншому: ніколи не знаєш, де вдарить. Тому переживати і намагатись передбачити ситуацію, мабуть, не варто. Моя позиція наступна: слід менше морочити собі голову і тоді все буде добре.

Щодо параду у Києві 24 серпня, то очікується така велика кількість охорони, що, гадаю, вони зможуть передбачити різноманітні надзвичайні ситуації, а за потреби і ліквідувати їх без серйозних наслідків. Тим паче самопроголошені "ДНР" і "ЛНР" ще не наважувались на відверто терористичні дії на мирних територіях України.

Щодо особистих заходів безпеки, то тут також все просто. Не слід йти на парад в бронежилеті і касці (тоді ви й самі виглядатимете підозріло і смішно). Не виходити з дому, побоюючись провокацій – також не варіант. Давайте не будемо показувати ворогу колективного страху.

Єдине, де можуть бути серйозні заворушення – це зона АТО. Втім це вже для нас не новина, позаяк терористи завжди готують нашим воякам провокації і загострюють конфлікт під час різноманітних свят. Тим паче, День Незалежності особливо дратує російських найманців – вони ж воюють тільки за те, щоб у нас такого свята не було. Втім це також не привід для хвилювань, ми зобов’язані гідно відзначити цей день їм на зло. Нехай аж почорніють від злості, а нам своє робити.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги