newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Игорь Попов
Игорь Попов
заместитель председателя Комитета Верховной Рады Украины по вопросам предотвращения и противодействию коррупции

Блог | Рекет в Умані: може влада розбереться?

хасиды в умани

У зв’язку із погіршенням україно-ізраїльських відносин – деякі інсайди про недавній акт вандалізму в уманській синагозі. Там тягнеться стара історія зі спробою місцевих "правоохоронців" знімати дань з міського єврейського бізнесу. Формальні приводи тим більше є, будівництво готелів та закладів харчування ведеться не завжди з дотриманням усіх бюрократичних процедур. І от після осіннього паломництва очільникам єврейського кварталу передали чергову вимогу з круглою цифрою. І коли оборотні отримали відмову – послали тітушок із завданням "покошмарити" громаду. Самим цинічним і поганським способом. Зараз, після міжнародного скандалу та дзвінків "з самого верху", усе намагаються звалити чи то на російську ДРГ, чи то на невідомих наркоманів.

Читайте: Нападение на уманскую синагогу постановочное?

Так от, відкликати голос із голосування у Радбезі ООН явно не вдасться, то може для налагодження стосунків із стратегічним партнером влада якось розбереться із рекетом в Умані?

А всіх євреїв України і світу – зі світлим святом Ханука!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...