Делегація Федерації профспілок "ЛНР" засвітилася у Сирії

4.4т

В столиці Сирії Дамаску розпочала роботу т.зв. міжнародна конференція солідарності з сирійським народом, в роботі якої бере участь делегація "Федерації профспілок" "ЛНР".

Як повідомив представник делегації профспілок "ЛНР" Андрій Кочетов, у роботі конференції беруть участь делегації Сирії, Кіпру, Туреччини, Греції, Ірану, Іраку, Франції, Пакистану, Палестини, "ЛНР", Бразилії, Тунісу, Лівії, Португалії, Лівану, Індії , Італії, Єгипту, Північної Кореї.

"Ми нікому не нав'язуємо своїх поглядів. Але ми і не дозволимо США огортати нашу країну завісою брехні. І ми дуже раді, що нас підтримує Всесвітня федерація профспілок", - зазначив у вітальному слові президент Генеральної федерації профспілок Сирійської Арабської Республіки Джамаль Кадрі.

Раніше представники "ЛНР" брали участь у XII Всесвітньому конгресі профспілок держслужбовців і працівників суміжних галузей, який проходив 13-14 лютого цього року в столиці Непалу Катманду, а 1-2 червня взяли участь у роботі міжнародної конференції профспілок в Брюсселі (Бельгія).

У червні 2015 року голова "федерації профспілок ЛНР" колишній регіонал Олег Акимов заявив, що "ФП "ЛНР"" стала повноправним членом Всесвітньої федерації профспілок. "Цей етап, я переконаний, для нас буде новим поштовхом, новим імпульсом. Все-таки після Всесвітньої федерації профспілок, думаю, Луганську народну республіку повинні почати визнавати і інші країни", - сказав він.

ВФП – це міжнародне об'єднання профспілок, від якого свого часу відкололися Британський конгрес тред-юніонів, Конгрес виробничих профспілок США та інші профцентри, які створили Міжнародну конфедерацію вільних профспілок. ВФП була створена на 1-й установчій конференції в Парижі 3 жовтня 1945 року. Перебувала під впливом Радянського Союзу, і зараз до неї входять профспілки майже всіх країн колишнього соцтабору та країн пост-СРСР. Орієнтована ВФП на комуністичну ідеологію. Нинішнє керівництво ВФП очолює Георгіс Маврікос з грецького профоб'єднання ПАМЕ і Компартії Греції; в 2006 році штаб-квартира організації була перенесена з Праги до Афін.

Місце проведення цієї конференції обране не випадково. Президент Сирії Башар аль-Асад вже кілька років веде у своїй власній країні громадянську війну проти різноманітних повстанців невдоволених його авторитаризмом. Єдиними союзниками його режиму є Росія та Іран; в той час,як більшість країн світу вважає, що президент Сирії втратив легітимність.

Наразі Росія нарощує свою військову присутність в Сирії, намагаючись втримати при владі режим президента Асада. За інсайдерською інформацією, в Сирію перекинута частина т.зв."ополчення", яке брало участь у збройному конфлікті на Сході України.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости