2 июня • обновлено в 09:24
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Нехристиянські нотатки: чи заслуговує Янукович співчуття?

96.1т

Чи маємо ми співчувати Віктору Януковичу, який втратив сина?

З точки зору християнської етики – ніби-то так…

Але чи співчуватимуть "президентові в екзилі" наші хлопці, котрі втратили на війні руки, ноги, зір, а часто – й майбутнє? Адже українські спецслужби не раз і не два заявляли, що саме сім’я Януковичів (зокрема, Олександр, старший син) фінансували перших бойовиків, терористів на Донбасі, саме на їх гроші споряджені каравани зі зброєю, а значить – Віктор Федорович та Олександр Вікторович мали б сидіти на лаві підсудних за злочини проти нації… Сходіть в один з госпіталів та запитайте у бійців.

Запитайте також, чому тисячі вояків відправляються на передову? Співчувати ворогові чи знищувати його?

Екс-президент Янукович перебуває по ту лінію фронту, і війна проти українського народу, судячи з усього, була частиною його плану помсти за втрату посади та можливості паразитувати на українському бюджеті. Янукович-старший – сьогодні не просто злодій-мільярдер, а ворог України, на совісті якого тисячі смертей його колишніх виборців, а також – тотальне знищення Донбасу.

Чи гідна співчуття така людина?

Колишні побратими екс-президента, які дивним чином залишилися в українській політиці, називають Януковича-молодшого хорошим хлопцем, не злим. Моя думка така: якби він пішов воювати на Донбас на стороні одного з українських добровольчих батальйонів, то його можна було б назвати "хорошим хлопцем". Молодшого вбили гроші батька, вседозволеність, йому не треба було думати, як прогодувати свою сім’ю чи захистити її від російських бойовиків, його не лякала ймовірність тотального наступу кремлівських армій, і, підозрюю, він навіть бажав знищення всіх тих колишніх співвітчизників, котрі позбавили його мажорного життя в Україні.

Нині війна, і співчуття на всіх не вистачає. У моєму розумінні більшого співчуття вартий той батько, котрий на куцу зарплату годував сім’ю, виховував сина, якого вбила куля російського найманця, проплаченого на вкрадені кошти Януковича, ніж сам Янукович.

…Це не християнський пост.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

0
Комментарии
1
0
Смешно
0
Интересно
1
Печально
0
Трэш

Коронавирус. Самое важное

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги