, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Google на службі Яценюка, або Вигадані заслуги прем’єра

8.8т

Цинізм – невід’ємна риса сучасного політика, і чим вищий градус цього цинізму, тим вищий рівень польоту.

Арсеній Петрович Яценюк літає дуже високо. Ось у рекламному сервісі Google AdSense, поміж кросівок, організацією весіль та продажем дрібних партій канцелярського краму я знайшов повідомлення про те, що "Арсеній Яценюк переконав МВФ в недоцільності підвищення пенсійного віку". Посилання веде на сайт одного з новинних видань.

Воно, на перший погляд, звичайно трішки дивно, що глава уряду вихваляється в AdSense про те, що він виконує свої обов’язки… Але цинізм полягає в тому, що Яценюк нікого не переконував, навпаки, він пристав на цю вимогу МВФ, про що заявив публічно на нараді у президента. Тоді Яценюк сказав, що іншого виходу немає, і треба погоджуватися. І лише емоційний виступ одного з міністрів, а також особисте втручання Порошенка дозволили вплинути на результати переговорів з МВФ. За моїми даними, на цьому етапі Арсеній Петрович взагалі усунувся від перемовин з експертами місії, а дебати щодо пенсійного віку проводили інші чиновники.

А тепер Арсеній Петрович розповідає, що він не дав підвищити пенсійний вік. Нічого не скажеш, професійний політик, далеко піде…

П.С. Звичайно, можна припустити, що це якійсь підлі люди розміщують рекламу, піарячи Яценюка. Але тоді, судячи з усього, вони й дали оте інтерв’ю про заслуги прем’єра… Імітували голос, зовнішній вигляд, та, що найважче, вихваляли главу правлячого кабінету.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги