Фашик Донецкий: Реалії окупації, або Скільки коштує "руській мір" - Блог о жизни | Обозреватель
Примите участие
в розыгрыше
Xiaomi Redmi 5 PlusУчаствовать
СпортLady

Реалії окупації, або Скільки коштує "руській мір"

44.9т

Ватоголові дуже люблять розпинатися про те, що вони ваюют за ідєю, ваюют по зову души русскай і т. д. Проте насправді все, що сказане устами росіян та посібників оккупантів, духовних та ненавидячих цивілізованих людей, як завжди, являється примітивною брехнею.

Згадаймо Крим: найдуховніші розпиналися на весь світ про те, що військової форми у звичайних магазинах неймовірно багато. Але, пройшов час і лопатоїдні ординці зняли доказ для Гааги - фільм про те, як найдуховніші анексували територію чужої країни. Взагалі, той фільм заслуговує особливого Оскара з балалайкою, бо більш ідіотського вчинку - зізнання у злочині у докуметальному фільмі, годі й шукати.

Але повернемося до духовних альтруїстів. Ні захоплення Криму, ні захоплення Донецька та Луганська, не обійшлося без тупої масовки, яку звозили з ватостану. Ватка з сибіру чи магадану зараз може вибухнути, але від правди не втечеш: бидлоту для картинки змі звозили цілеспрямовано та за гроші. І не треба розказувати про те, що житель умовного таганрогу їхав на участь у типу мітингах просто так, бо їхало бидло з рф з метою заробити в першу чергу. Для тупоголових росіян картинка на тб, правда, була трохи інакшою: всі ідейні, всі за те, шоби вованподйчумадан був також президентом умовного Луганську. Совкові онаністи з-за поребрику були задоволені, бидло, що приїжджало на заробітки помахати прапорцями кольорів аква-фрешу, теж були задоволені - легкі гроші, йо*т.

Коротше кажучи, навіть у російськомовних регіонах, на так звані мітинги-путєнввєдівайска, не обійшлося без звичайнісінького явища: підставки під прапорці привозили поверещати на камеру за бабло, немов худобу привозили, але то таке. Підставки під прапорці із ростовів та інших, прилягаючих сіл до території України, давали смачну картинку для тих, хто вірить у мнагахадовачкі. Хто не в курсі, що таке громаядянська війна, я поясню: це коли на територію іншої країни привозять титушкоподібних бовдурів із російськими паспортами, привозять російські прапори, привозять російську воєнну техніку, привозять російських інструкторів, а на території, яка захоплена коллаборантами, в обігу ходить фубль. Не вірите? 86% духовних в рф у таке вірить.

Проте, повернемося до ідєйних воєнів, що за покликом серця примчалися памаҐать васставшим шохтьорам. Як і вся історія рф, твердження про ідєйних, являється цілковитою брехнею. На Донбас їхали і їдуть з-за поребрику одні тупі невдахи та кадрові військові. Причин, чому телепень із умовного тамбову їде на територію чужої держави вбивати людей є не дуже багато: кредити, кредити, кредити, борги, нікчемність власного існування [згадайте, ким було моторило до війни? Правильна відповідь -ніким]. 90 % їдуть за баблом в Україну, бо не знають де той дамбас на карті знаходиться . Фошизди-Хунта-ноцизди ? Все набагато простіше: кредит-телефон-колектор,що дзвонить по 10 разів на день і вимагає повернути борг . Ідея лиш у тому,щоби заробити бабла та вкрасти унітаз-розетку-двері-покататися на віджатому авто. Духовність-вона така штука .

Але й своїх же громадян з пачпартами рф, недоімперія також кидає на бабло. Багатьом із так званих добровольців, рф платить аж 15 тис фублів. Це трохи менше 240 доларів. 240 доларів на місяць, або 8 доларів на день. Це зарплата дабравольцев на війні. Назвіть ще хоч одну націю, громадяни якої їдуть вбивати людей на територію іншої держави за 8 баксів на день? За 500 фубльов на день. За 200 гривень на день? Коротше кажучи, ідея лопатоїда івана із варонєжа, коштує 8 баксів на день. Відчуваєте запах духовного дибілізму?

Проте, місцевим бовдурам на Донбасі, платять майже стільки ж, скільки й 8-баксовим повіям з рф. Так, для місцевого алкоголіка, який до війни отримував аж 1500-2000 грн зарплатні, 240 доларів - то є великі гроші - 6000 грн, йо*т. Але так, як місцева гопота рахувати не вміє, то поясню простіше: курс долара виріс у три рази, тобто 6000 грн зарплатні від оккупанта, на даний момент мають вартість тих же 2000 грн. Різниця тільки в тому, що у мирний час треба було роботу робити, а зараз потрібно людей вбивати .

Але повернемося до ідєйних 8-баксових повій із казламордостану . Картинка із ватовізорів ,насправді дуже різниться із реальністю : місцеві люди йдуть у терористи,в основному по причині легких грошей та відсутності робочих місць . Тобто холодильник гонить місцевих новобранців на війну , але аж ніяк не ідея . Чи бачать це інструктора з казламордостану - питання очевидне і риторичне. Чи бачать це найманці з рф - питання також риторичне.

Але, найкумедніше у всьому цьому сюрреалізмі те,що зарплата у 8 баксів на день, вже у більшості раісян не викликає задоволення, бо місцеві алконавти отримують стільки ж. Більшість російських найманців вважають місцеву гопоту нездарами та шукають можливості поїхати додому у рідні є*єня. Чому так? Бо отримувати таку ж зарплату, як алкаш вася із донецькою пропискою, вже в багатьох викликає незадоволення. Коротше кажучи, ідєя хоче грошей. Ідейні найманці вже прорахували, скільки вони хочуть отримувати за патріотизм: 70-100 тисяч фубльов на місяць. Духовність треба підтримувати баблом, хто не в курсі.

Кумедним є те, що ідєйниє 8- баксові бовдури поздавали справжні докумети при перетині кордону. Тобто: додому найманцям попасти можна тільки псячими стежками і нічкою темною, бо на рф вони також не потрібні. Всьо по понятіям блатним: вход копейка, виход - рубль. Балканські найманці, які знають і вміють воювати, першими почали покидати тонучий корабель, бо бути м'ясом гарматним вони не звикли, вони сюди заробити грошей їхали.

На фоні того, що ідєйні руцкагаварясчі борці з марсіанами хочуть багато грошей, а не отримуючи їх, із награбованим їдуть у рідні призажоп'я цивілізації, на окуповані території починають повертатися старі кадри типу ставроса багателії та інші клоуни. Вони приїжджають туди, де вже все поділено за їх відсутності. Яким чином вони будуть забирати віджате у таких ж, як вони самі сепарів - питання риторичне.

З усього вищесказаного, можна зробити цікаві висновки: русскій мір і русская ідєя - це люта маячня по 8 баксів на день. Русскій мір не працює без грошей, це не духовно. Не за горами на окупованих територіях буде новий переділ вкраденого та віджатого, будуть нові трупи, які спишуть на ДРГ Хунти. Тобто: одні духовні сепари будуть різати горлянки, заради бабла ішим сепарам. Пропоную запастися попкорном, цікаве буде кіно.

P.S. Хочеш домогти Івану з воронєжа скористатися послугами рефрижератор - airwais? Це дуже просто - інструкції на сайті http://hunta.in.ua/

БЛОГИ ПУБЛІКУЮТЬСЯ В АВТОРСЬКІЙ СТИЛІСТИЦІ

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги