УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Виктор Галасюк
Виктор Галасюк
Президент Украинской ассоциации Римского клуба, профессор кафедры ММСА Института прикладного системного анализа КПИ имени Сикорского, доктор экономических наук

Блог | Мораторій на експорт лісу-кругляка вигідний Україні

Мораторій на експорт лісу-кругляка вигідний Україні

Організував в парламенті круглий стіл за участі голів Комітетів, авторитетних депутатів, урядовців та головне - виробників меблів, паркету, пелетів та інших продуктів з деревини з усієї України. Обговорили перші результати мораторію на експорт цінних порід деревини, який діє 7 місяців.

Видео дня

Зробив депутатські звернення до ДФС, зібрав галузеву статистику, провів низку нарад з виробниками. Це дало можливість оцінити вплив мораторію на виробництво, експорт, інвестиції та наповнення бюджету. По всіх позиціях "плюс"! А головне - створюються нові робочі місця в промисловості, галузь починає оживати.

Висновок простий - мораторій на експорт лісу-кругляка вигідний Україні. Ті хто виступають за його відміну - грають проти інтересів свого народу. Ми з Олегом Ляшком і фракцією Радикальної партії та однодумцями в парламенті не дамо компрадорам та імітаторам знехтувати українськими промисловими та екологічними інтересами!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...